Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Опадів не очікується, проїзд дорогами забезпечено, дорожники працюють у режимі чергування

Опадів не очікується, проїзд дорогами забезпечено, дорожники працюють у режимі чергування

Активний сніговий циклон, який більше доби визначав погодні умови на території України, практично покинув її межі. В найближчі три доби – 03-05.12.2018 морози послабшають, опадів не очікується.

Під час погіршення погодних умов на минулому тижні, в інших областях України  періодично виникали ускладнення в русі великовагового транспорту на небезпечних ділянках доріг (спуски, підйоми). Вони  усувались спільними діями дорожніх організацій, Національної поліції та територіальних управлінь ДСНС.

На території Луганської області проїзд дорогами було забезпечено,  заторів у русі через неналежний стан доріг немає.

Зараз, по всій території Луганської області, за повідомленнями  Укргідрометцентру, короткочасна відлига. Якщо вночі температура від 6 до 10 морозу, то вдень, температура від мінус 2 до 0, іноді до +1. Опадів не очікується.

У найближчі дні 03-05.12.2018 Український гідрометеорологічний центр не прогнозує істотних змін. Вночі 7 до 9 морозу, вдень очікується температура від  мінус 3-2 градуси морозу. Вітер південний 5-10 м/с.

З середини тижня (05.12.2018) нічна температура мінус 1-3, вдень – 0+2. Вітер очікується північно-західний з переходом на західний. Опадів не прогнозується.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра  Коротуна, на Луганщині продовжуються роботи з обробки доріг протиожеледними матеріалами.  Дорожники  працюють у режимі чергування в цілодобовому режимі.

Особлива увага  була спрямована на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху та на аварійно небезпечні ділянки (спуски, підйоми) на автомобільних дорогах державного значення.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область - +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49.

Закликаємо, всіх учасників дорожнього руху, з усією відповідальністю поставитися до погодних змін. Слідкуйте за встановленими дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте дозволену швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області