Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Перевірка якості проведення дорожніх робіт на дорозі Т-13-13 у районі населеного пункту Підгорівка

Перевірка якості проведення дорожніх робіт на дорозі Т-13-13 у районі населеного пункту Підгорівка

На дорозі Т-13-13 (Троїцьке – Білокуракине - Старобільськ) було проведено контроль якості проведення дорожніх робіт на ділянках км 108+850 та км 111 (у районі населеного пункту Підгорівка, що на в’їзді у місто Старобільськ). 

Як відзначив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський,   для перевірки якості проведення робіт були задіяні сертифіковані спеціалісти.

На дорозі працювали спеціалісти Державного підприємства  «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості».

Фахівці  взяли зразки кернів (просвердлили відтвори в декількох місцях дороги). Це проводилося з метою вивчення фізико-механічних властивостей асфальту, якості проведених робіт з шарів асфальтобетонну. В процесі перевірки також відбулося вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини.

Відібрані зразки асфальтобетонної суміші направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» у м. Києві для проведення відповідних випробувань. Буде підготовлено звіт щодо відповідності вимогам та стандартам ДСТУ.

Поточний середній ремонт на дорозі Т-13-13 (ділянка завдовжки майже 4 км) було розпочато ще два роки тому, але за браком коштів тоді його не завершили.

На сьогоднішній день – майже всі роботи виконані. Залишилося облаштувати  узбіччя (ці роботи виконані на 80 відсотків) та нанести  розмітку – підрядники обіцяють найближчим часом.

Роботи виконуються співробітниками  ТОВ «Данко». Замовник відновлювальних робіт — Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Питання якості автомобільних доріг є важливим пріоритетом роботи Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору).  Функції контролю якості покладаються на підрядника та замовника.  Відзначимо, наразі 100% капітальних та середніх ремонтів здійснюють приватні компанії, які виграли тендери через систему Prozorro.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці