Служба автомобільних доріг в Луганській області

» Прес-центр » новини » Підсумки 2018 року. Експлуатаційне утримання доріг Луганщини: від мінус 20 до плюс 40

Підсумки 2018 року. Експлуатаційне утримання доріг Луганщини: від мінус 20 до плюс 40

Експлуатаційне утримання мережі автомобільних доріг загального користування державного значення в Луганській області здійснює ДП «Луганський облавтодор», філії якого розташовано в кожному  районному центрі у кількості 12 дорожньо-будівельних підприємств з власними під'їзними залізничними коліями, асфальтобетонними заводами, технікою та цехом по виготовленню дорожніх знаків. Більш ніж 600 працівників займаються  експлуатаційним утриманням доріг Луганщини.

Обсяг фінансування з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту доріг державного значення на 2018 рік складає  132,5 млн.грн.

У зв’язку з тим, що значна кількість підрядних організацій та техніки залишилися на окупованій території,  для відновлення дорожньої інфраструктури Луганщині залучені дорожньо-будівельні підприємства з інших регіонів України, що дозволяє виконувати об'єми робіт якісно та в найкоротші терміни. Такими будівельними компаніями є ТОВ «БК Євродор», ТОВ «Данко», ТОВ «АБЗ», ТОВ «Славдорстрой», ТОВ «Газпромресурс» та 19 окремий мостовий загін 26 об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту.

Експлуатаційний сезон утримання доріг Луганщини триває весь рік: і тоді коли температура  мінус 20 і снігові замети по чотири метри, і тоді коли спекотне Донбаське літо, а температура повітря плюс 38.

Нагадуємо, у Києві у Державному агентстві автомобільних доріг України  проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік. Днями   відбувся звіт та захист планів Служби автомобільних доріг у Луганській області. Його представив начальник САД  у Луганській області  Юрій Бережной.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області