Служба автомобільних доріг в Луганській області

» Прес-центр » новини » Підсумки 2018 року. За підтримки Уряду України Луганщина відбудовує мости

Підсумки 2018 року. За підтримки Уряду України Луганщина відбудовує мости

У Києві у Державному агентстві автомобільних доріг України  проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік.

Днями   відбувся звіт та захист планів Служби автомобільних доріг у Луганській області. Його представив начальник САД  у Луганській області  Юрій Бережной. Серед всього він доповів про те, як на Луганщині за підтримки Уряду України Луганщина відбудовує мости.

15 листопада 2018 року  відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту шляхопроводу, який  відбудували українські військові. Роботи виконав 19 окремий мостовий загін 26 об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту у складі Об’єднаних сил. Шляхопровід через  залізницю розташований на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-32 «Покровськ – Бахмут – Михайлівка»,  км 105+968.

Шляхопровід відновлено за ініціативи та сприянням голови держави Петра Порошенка та підтримки Уряду України і  голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака. Соціальне значення  відновленого шляхопроводу полягає у тому, що відтепер дістатися з Луганщини до Донеччини стане зручніше. Відновлений шляхопровід дасть змогу повноцінно відновити рух автомобільного транспорту між містами Попасна (Луганська область) та Бахмут (Донецька область).

Вказаний шляхопровід був зруйнований  незаконними збройними формуваннями влітку 2014 року. Цей об’єкт став третім, який був відновлений військовими. Роботи тривали з червня по листопад поточного року. Попередні об’єкти – Томашівський мостовий перехід через річку Сіверський Донець між містами Новодружеськ та Рубіжне (був відкритий у жовтні 2017 року), міст через річку Лугань у селищі  Троїцьке, Попаснянського району (червень  2018 року).

Замовник відновлювальних робіт на мостах Луганщини - Служба автомобільних доріг, яка  провела тендери та обрала підрядників через систему ProZorro.  Роботи  здійснювалися за рахунок коштів Державного бюджету. Виконання проектно-вишукувальних робіт по  капітальному ремонту пошкоджених мостів Луганщини проходило за рахунок обласного бюджету. 

У вересні 2018 року розпочалися роботи на мосту через річку Красна, що у Сватовому. Міст розташований на  автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове (через м.Старобільськ), км 136+662. Роботи виконує ТОВ «Газпромресурс». Сватівській міст було збудовано у 1963 році. За час експлуатації, міст  зазнав значних руйнувань. В останні роки рух по ньому зазнав обмежень як по вантажу так і по швидкості транспортних засобів. Саме тому, за підтримки Укравдодору та Уряду України було прийнято рішення про його капітальний ремонт.

Окрім названих, за 2016-2018 роки на Луганщині були відбудовані та введені в експлуатацію, після ремонту, майже всі мости, а саме міст через річку Айдар у Старобільську (ПРООН, за гроші уряду Японії), міст через річку Сіверський Донець, який  єднає місто Сєвєродонецьк з Лисичанськом (ПРООН, за гроші ЄС).

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області