УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Після завершення ремонту, проведена розмітка на десяти кілометрах дороги Н-26

Після завершення ремонту, проведена розмітка на десяти кілометрах дороги Н-26

На поточному тижні були проведені роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на дорозі державного значення Н-26, ділянка км 148+000 – 158+000.

Окрім того, оновили павільйони зупинки автобусу, були встановлені нові дорожні знаки. Це фінальная стадія проведення робіт на дорозі Н-26.

Майстер дорожнього підприємства Олександр Ростовський повідомив, що наразі його бригада закінчує нанесення дорожньої розмітки: пішохідні переходи, напрямки руху транспорту, «острівці безпеки».

Місцеві мешканці, місцеві водії тішаться з того як оновилася дорога. Разом з тим, є і такі, хто перевищує швидкість у місцях проведення робіт, тим самим, наражаючи на небезпеку і себе, і дорожників.

Служба автомобільних доріг у Луганській області вкотре  звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

У планах  Служби автомобільних доріг у Луганський області, за сприяння Укравтодору, оновити всю дорогу Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ, Біловодськ).

Наразі ведеться розробка проектно-кошторисної документації. У керівництва Укравтодору та Луганської військово-цивільної адміністрації є розуміння потреб мешканців Луганщини щодо повного ремонту зазначеного маршруту.

Дорога Н-26 – одна з  головних транспортних магістралей  Луганщини. Роботи з поточного  середнього ремонту виконувало ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро).

Починаючи з 1 березня поточного року на ділянці км 148 + 000 – км 158 + 000 були проведені роботи з холодного фрезерування старого дорожнього покриття, проведено укладання основи органо-мінеральної суміші. Потім було покладено  два шари асфальтобетону. Окрім того, були виконанні роботи з планування узбіч та вирубки порослі.

До проведення робіт зазначена ділянка дороги Н-26 викликала  чимало нарікань  тут були виявлені такі пошкодження -  суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття.

Роботи на дорозі Н-26, напрямок Сватове – Містки були розпочаті на окремих ділянках у 2019 році, з самого початку роботи були розраховані на два роки.

Хід проведення всіх робіт  знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Нагадаємо, 1 березня поточного року  Луганщина офіційно долучилася до масштабної кампанії з відбудови дорожньої інфраструктури України. Роботи розпочалися саме тут.

Довідково:  значення дороги  державного значення Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) полягає у тому, що вона поєднує два регіони Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області.  Дорога Н-26 – починається в місті Чугуїв, на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією. До 09.08. 2017 року дорога Н-26 мала нумерацію Р-07.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.