УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Подякою Кабінету Міністрів України нагороджено начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій САД у Луганській області Віктора Циганського

Подякою Кабінету Міністрів України нагороджено начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій САД у Луганській області Віктора Циганського

Як ми вже повідомляли, до Дня  автомобіліста та дорожника низка співробітників Служби автомобільних доріг у Луганській області були отримали нагороди.

Днями  Подякою Кабінету Міністрів України за підписом голови Уряду Володимира Гройсмана було нагороджено  начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора  Циганського.

Цією високою нагородою українського уряду він вдостоївся за сумлінну багаторічну працю,  високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток дорожньої галузі.

Віктор Миколайович Циганський у 1980 році закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Автомобільні дороги» та здобув кваліфікацію «Інженера-будівельника».

У Службі автомобільних доріг у Луганській області працює з 01.12.2000 року та має досвід роботи у дорожній галузі понад 22 роки.

За час роботи в Службі автомобільних доріг, Віктор Миколайович Циганський, проявив себе як висококваліфікований спеціаліст, відповідальний працівник. Він  користується заслуженою повагою та авторитетом у колективі.

Віктор Миколайович очолює відділ якості, технічного контролю та нових технологій. За станом своїх функціональних обов’язків  здійснює кураторство відновлення важливих об’єктів дорожньої інфраструктури Луганської області, а саме – відбудова Старобільського, Томашівського, Троїцького мостів, доріг державного значення, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Віктор Миколайович Циганський відповідально та сумлінно ставиться до своєї  роботи, він серед тих, хто доказує свій патріотизм не голосними гаслами, а кропіткою повсякденною працею.

Щиро вітаємо Віктора Миколайовича Циганського з заслуженою нагородою.  Прихильності долі, миру й злагоди, достатку, нових досягнень в ім’я процвітання України!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області