УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Погода дозволяє проведенню активних робіт на дорозі Н-26

Погода дозволяє проведенню активних робіт на дорозі Н-26

Продовжуємо інформувати про проведення поточного  середнього ремонту на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ).

Сприятливі погодні умови на Луганщині дозволяють проведенню активних робіт  на дорозі Н-26. Зараз повним ходом йде поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ).

Поточний  середній ремонт відбувається на двох ділянках км 148 + 000 – км 158 + 000, а також на ділянці км 158 + 000 – км 161 + 000. Загальна протяжність двох ділянок дороги Н-26, які будуть  відремонтовані середнім поточним ремонтом – 13 кілометрів.

Ці ділянки дороги  Н-26, у Сватівському районі, знаходяться між населеними пунктами Сватове – Містки. Роботи розраховані на поточний та наступний рік.

Нагадаємо, дорога Н-26 — автомобільний шлях національного значення. Починається в місті Чугуїв, на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією. До 09.08. 2017 року дорога Н-26 мала нумерацію Р-07.

До проведення робіт ці дві ділянки дороги Н-26 викликали чимало нарікань  тут були виявлені такі пошкодження -  суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття.

Роботи з поточного середнього ремонту виконує  ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) - приватний  підрядник, якого було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника — Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Як відзначив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський, спочатку провели фрезерування, потім -  влаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом (товщина основи – з покладеної органо-мінеральної суміші - 15 см). Нижній  шар покриття влаштовано із крупнозернистої асфальтобетонної суміші (товщина 8-10 см), після цього буде покладено – верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 5 см.

«Наразі проводиться покладання ОМС на  ділянці км 158 + 000 – км 161 + 000, після  влаштування основи дорожнього одягу (товщиною шару 15 см) буде проводитися влаштування нижнього шару покриття (товщиною 8-10 см). Погодні умови дозволяють проводити роботи. Для покладання нижнього шару асфальтобетону існуюча температура повітря є достатньою. Днями ми очікуємо підвищення температури повітря», - зазначив  Віктор Циганський.

За словами Віктора Циганського, за сприятливих погодних умов роботи на дорозі Н-26 будуть продовжені.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена  відповідними знаками та попереджувальним регулюванням, всі робітники вдягнені в спецодяг.

Між тим, співрозмовник особливо підкреслив той факт, що водії часто перевищують швидкість саме на відремонтованій полосі.  

«Ми вкотре звертаємося до  водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. На дорогах працюють люди!  Цінуйте їх працю. Дбайте про безпеку!» - підкреслив Віктор Циганський.

Значення дороги  державного значення Н-26  Чугуїв – Мілове полягає у тому, що вона поєднує два регіони Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області.  

Нагадаємо,  на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення з 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.