УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Потужні підрядники, які працюють на Луганщині, готуються укладати верхній шар асфальтобетону

Потужні підрядники, які працюють на Луганщині, готуються укладати верхній шар асфальтобетону

Щоденно набирає розвитку та потужності проєкт  #Велике_Будівництво. Служба автомобільних доріг у Луганській області повідомляє про те, як відбудовують дорогу від Станиці Луганської до Сєвєродонецька.

Все відбувається за планом, згідно з графіком проведення ремонтних робіт.

Підрядники створюють нові робочі місця та залучають до цього мешканців Луганщини, пропонують гідну зарплату.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить наступні роботи:

  1. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-09 Щастя – Широкий на ділянці км 0+000 – км 37+350 у Луганській області – загалом 37 км дороги.
  2. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-22 контрольно-пропускний пункт «Красна Талівка» – Луганськ на ділянці км 26+630 – км 43+430 у Луганській області – загалом 17 км дороги. На цій ділянці  вже готуються покладати верхній шар – ЩМА-20.

Довідково. ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — дочірнє підприємство турецького будівельно-підрядного транспортно-торгово-промисловового АТ «Онур Тааххют», що здійснює будівництво і ремонт автошляхів. Компанія «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстрована в Україні, працює в країні з  2006 року. Місце реєстрації –  Київ.

За амбітним планом Укравтодору, у поточному році в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 193 км доріг державного значення.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму. Безпека руху забезпечена відповідними знаками та попереджувальним регулюванням.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні – 274,8 км, регіональні – 222,5 км, територіальні – 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.