УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Повним ходом йдуть роботи на дорозі Н-26 з укладання нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону

Повним ходом йдуть роботи на дорозі Н-26 з укладання нижнього вирівнюючого шару асфальтобетону

На Луганщині у рамках проекту #Велике_Будівництво повним ходом йдуть роботи  на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ), яка є однією  з  головних транспортних магістралей  Луганської області.

Очільник  Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер особисто перевірив  хід ремонтних робіт  на дорозі Н-26, ділянка км 148+000 – 158+000. Нагадаємо, ця ділянка дороги  Н-26 знаходиться між населеними пунктами Сватове – Містки.

Павло Цубер повідомив, що згідно рішення українського уряду, попри карантин, роботи з проекту #Велике_Будівництво не припиняються.

«Відповідно і на Луганщині продовжуються роботи на дорозі Н-26, а незабаром розпочнуться роботи на дорозі, як з’єднує Сєвєродонецьк та Станицю Луганську.  На разі на дорозі Н-26 повним ходом йдуть роботи з укладання нижнього шару. За сприятливої погоди, при відповідному фінансуванні, роботи на зазначеній ділянці будуть виконані в строк. Сьогодні ми маємо підтримку з боку керівництва Укравтодору та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Саме тому, ми впевненні у тому, що впораємося з поставленими завданнями» - додав Павло Цубер.

Нагадаємо, проект «Велике будівництво» був ініційований президентом України Володимиром Зеленським. Цього року Укравтодор має амбітний план оновити більше 4000 км українських доріг. В умовах загальнонаціонального карантину Укравтодор продовжує «Велике будівництво».

Як вже повідомлялося, роботи з поточного середнього ремонту на дорозі Н-26 виконує  ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) - приватний  підрядник, якого було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

У березні  на ділянці км 148 + 000 – км 158 + 000 були проведені роботи з холодного фрезерування старого дорожнього покриття, було проведено  укладання основи органо-мінеральної суміші. Окрім того, були проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі.

Головний інженер підприємства-підрядника Микола Кирикеша повідомив, що зараз ведуться роботи  з укладання нижнього вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону (тип А, марка №1), товщиною  8 см, а потім буде верхній шар з дрібнозернистого асфальтобетону (тип А, марка №1)  – 5 см.

«Щоденно ми випускаємо 800 тон асфальтобетону на нашому асфальтобетонному заводі, якій розташований у Сватовому. Весь асфальт йде на цей об’єкт. Щоденно ми проходимо близько 1000 метрів на цій ділянці» - зазначив Микола Кирикеша.

Дорожники сподіваються, що за сприятливих умов, нижній вирівнюючий шар буде повністю покладено у найближчі тижні.

Влаштування верхнього шару асфальтобетону  розпочнеться  після того, як середньодобова температура буде вище 10 градусів з повним дотриманням всіх  технологічних норм.   

Під час проведення робіт, дорога Н-26 не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена  відповідними знаками та регулюванням.

Нагадаємо, з 1 березня 2020 року Луганщина офіційно долучилася до масштабної кампанії з відбудови дорожньої інфраструктури України.  До проведення робіт зазначена ділянка дороги Н-26 викликала  чимало нарікань  тут були виявлені такі пошкодження -  суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття. Роботи на дорозі Н-26, напрямок Сватове – Містки були розпочаті на окремих ділянках у 2019 році, з самого початку роботи були розраховані на два роки.

Довідково:  значення дороги  державного значення Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) полягає у тому, що вона поєднує два регіони Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області.  Дорога Н-26 – починається в місті Чугуїв, на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією. До 09.08. 2017 року дорога Н-26 мала нумерацію Р-07.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.