УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Повним ходом йдуть роботи на дорозі Р-66 між Кремінною та Рубіжним

Повним ходом йдуть роботи на дорозі Р-66 між Кремінною та Рубіжним

Повним ходом  роботи з поточного дрібного ремонту на дорозі  Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ км 140+000 – 145+000 (між Кремінною та Рубіжним).

До ремонту ця ділянка мала значні ушкодження, а саме – ями, вибоїни, сітка тріщин,  занедбані узбіччя. Небезпека також полягала у тому, що тут крутий поворот.

Варто зазначити що, мешканці  міста Кремінна та Кремінського району неодноразово зверталися щодо ремонту цієї автодороги.

Роботи  на дорозі Р-66 виконує  ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) - приватний  підрядник, якого було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області.  Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Напередодні були виконані роботи з холодного фрезерування товщиною 3 см, ведеться укладання дрібнозернистого асфальтобетону завтовшки 6 см. Про це повідомив  представник підрядника, начальник проведення робіт на ділянці Сергій Логвин.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму. Безпека руху забезпечена відповідними знаками.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

На фото - Сергій Логвин (начальник проведення робіт на ділянці), Максим Рузаєв (дорожній робітник), Сергій  Молибога (машиніст фрези), Олександр Єфімцев (механізатор мотокатка), Ігор Соколков (водій).

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.