Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Працювали без вихідних - завершуються роботи на дорозі Н-32 на під’їзді до міста Попасна

Працювали без вихідних - завершуються роботи на дорозі Н-32 на під’їзді до міста Попасна

У Попаснянському районі, на кордоні Донеччини та Луганщини,    відновлюється дорожня інфраструктура.

Роботи на ділянці  км 102+000 – км 106+000 на дорозі Н-32 будуть повністю завершені, згідно із завдань, які ставить перед підрядником   Служба автомобільних доріг у Луганській області – до кінця серпня поточного року.

Суспільна важливість проведення робіт на дорозі державного значення Н-32 «Покровськ – Бахмут – Михайлівка», полягає у тому, що налагоджується автомобільне сполучення, водії зможуть швидше діставатися до пункту призначення, а місцеві мешканці до об’єктів соціального значення. 

Саме зараз закінчуються роботи з укладання вирівнюючого шару на ділянці  км 102+000 – км 106+000 автодороги державного значення Н-32 «Покровськ-Бахмут-Михайлівка» (колишня назва – автодорога Т-05-04 «Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка»). До кінця серпня дорожники планують влаштувати узбіччя, потім -  провести розмітку.

Нагадаємо, дорога Н-32 – автомобільний шлях територіального значення у Донецькій та Луганській областях. Пролягає територією Покровського, Костянтинівського, Бахмутського, Попаснянського та Перевальського районів через Покровськ – Мирноград – Новоекономічне – Костянтинівку – Бахмут – Попасну – Первомайськ – Ірміно – Кадіївку – Брянку – Алчевськ – Михайлівку (нині знаходяться в тимчасово окупованій зоні). Загальна довжина — 130,9 км.

«Підрядники працювали  без вихідних. Розпочали роботи  23.08.2019, а вже до кінця серпня мають завершити роботи на дорозі Н-32 на під’їзді до міста Попасна. Таким чином, ми виконуємо доручення  голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького щодо прискорення робіт на дорозі Н-32, яка з’єднує Донецьку та Луганські області», - відзначає начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський.

Як підкреслює Віктор Циганський, підрядник, який виграв тендер на поточний дрібний ремонт, має потужну техніку: у роботі асфальтоукладач «Volvo», катки «HAMM». Така техніка приватного підрядника дозволяє працювати швидко та якісно.

«Варто зауважити, що за зміну такий асфальтоукладач «Volvo» може відпрацьовувати щонайменше 350-400 тон гарячого асфальту. Більш того, на ділянці, у місці проведення робіт задіяна бригада більше 30 дорожників, кількість самоскидів, до речі також потужних, більше 10. Асфальт відповідає всім сертифікатам якості. Дотримується технологічний цикл та температурний режим» - повідомив Віктор Циганський.

Перед тим як розпочати роботи на ділянці «пройшлася» фреза. Відпрацьований та негідний для подальшої експлуатації старий асфальт («фрезерат»), дорожники використовують на укріплення узбіччя. Тобто, таким чином, буде якісна дорога та облаштоване узбіччя.  

Місцеві мешканці тішаться з того, що дорожники працюють дуже швидко. І на початок вересня тут, на Попаснянщині буде цілком пристойна дорога. Варто зауважити, що велику ділянку, протяжністю 800 метрів зробили майже заново.

«Саме тут дорога була дуже пошкоджена внаслідок пересування важкої військової техніки та великотоннажних фур. Подалі – дорога більш-менш нормальна, але й тут буде «проведено ремонт «великими картами» - говорять підрядники. 

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника — Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Роботи з поточного дрібного ремонту виконуються  приватним підрядником  - «Перша українська дорожньо-будівельна компанія»  - підприємством, яке було  обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

Служба автомобільних доріг у Луганській області послідовно втілює політику «Укравтодору»  вести роботи і рухатися поступово, переходячи від однієї пошкодженої ділянки до іншої.

За словами очільника Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрія Бережного, восени 2018 року  здали в експлуатацію Попаснянський шляхопровід.

Нагадаємо, 15 листопада 2018 року на Луганщині відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту шляхопроводу, який  відбудували українські військові. Шляхопровід через  залізницю розташований на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-32 «Покровськ – Бахмут – Михайлівка».

«Відновлена дорога та шляхопровід, відновлена дорожня інфраструктура, дають змогу повноцінно відновити рух автомобільного транспорту між містами Попасна (Луганська область) та Бахмут (Донецька область). Соціальне значення вказаних об’єктів полягає у тому, що відтепер дістатися з Луганщини до Донеччини стане зручніше» - зауважив Юрій Бережной – «Між тим, роботи на Луганщині продовжуються, у тому числі на  Сватівщині, на дорозі державного значення Н-26 «Чугуїв – Мілове» та на інших ділянках».

Керівник «Першої української дорожньо-будівельної компанії»  Олександр Сенченко повідомив, що в цьому році це перший тендер від Служби автомобільних доріг у Луганській області, який виграла його компанія. Втім є досвід співпраці з управлінням розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області Луганської облдержадміністрації та з управлінням капітального будівництва ЛОДА.

Олександр Сенченко підкреслив, що загальна площа ділянки (км 102+000 – км 106+000) близько дев’яти тисяч кв метрів, повністю перекриють велику ділянку – на це використають 700 тон асфальтобетону.

«До кінця серпня роботи мають бути завершені, буде облаштоване узбіччя, потім - проведено розмітку, встановлені знаки» - запевнив представник підрядника Олександр Сенченко. – «Всю необхідну техніку маємо. Ось наприклад, сьогодні тут працюють близько 30 співробітників. Асфальтобетон постачають з міста Костянтинівка, асфальт сертифікований». 

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення з 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.