Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом «Великого будівництва» на Луганщині

Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом «Великого будівництва» на Луганщині

8 травня, під час робочої поїздки до Луганської області,  Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом поточного ремонту на дорозі від Станиці Луганської до Сєвєродонецька. Глава держави ознайомився з перебігом ремонтних робіт на одній з ділянок автошляху – Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар протяжністю 37 км. Спорудження  нової дороги відбувається в рамках Національної програми «Велике будівництво». Всі будівельні роботи здійснюються в рамках державного інвестиційного проекту за бюджетною програмою. Загальна вартість відбудови всієї дороги  складає 2,4 млрд грн.

За словами голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова, роботи на Луганщині йдуть  за планом. Наразі  підрядники фрезерують дорожнє покриття, роблять шар основи дорожнього одягу з органо-мінеральної суміші та нижній шар покриття з асфальтобетону.  

На уточнюючі питання Володимира Зеленського щодо ходу проведення робіт по всій трасі відповідали також очільник  Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер та керівник Луганської облдержадміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, представники підрядника. Повне оновлення всього маршруту – від Станиці Луганської до Сєвєродонецька – планується до кінця поточного року.

За словами Павла Цубера, глава держави уважно вислухав зауваження представників Луганщини про необхідність ремонту інших напрямків. Під час спілкування, Олександр Кубраков підтримав  луганчан щодо необхідності збільшення фінансування ремонту доріг у Луганській області.

Президент України наголосив на соціально-політичному значенні нової дороги. Володимир Зеленський підкреслив, що дорога Сєвєродонецьк – Станиця Луганська є однією з пріоритетних для держави.

«Вона дуже важлива для людей, які живуть в Україні: на нашій частині та тимчасово окупованій. Щоб вони бачили, що починаючи з мосту в Станиці Луганській і до Сєвєродонецька в цьому році побудується прекрасна, якісна дорога», – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо,  КПВВ «Станиця Луганська» - єдиний пункт пропуску на території Луганщини. Всі інші не працюють і ніколи не працювали (наприклад, у Золотому). Щоденно (до карантину) КПВВ «Станиця Луганська» перетинали від 10 до 13 тисяч осіб. Багато хто з них їде до теперішнього адміністративного центру Луганської області – Сєвєродонецьку та далі, у тому числі в інші міста України. Дістатися до них з «ЛНР» можна тільки через Станицю Луганську, а отже і через цю дорогу.

Нагадаємо, «Велике будівництво» – це спільний проект Президента та уряду України, який передбачає спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні. Програма, окрім відбудови дорожньої  галузі та об’єктів соціальної інфраструктури, сприяє створенню нових робочих місць. Фірми-підрядники створюють нові робочі місця та залучають до цього місцеве населення, працевлаштовані близько 100 мешканців Луганщини.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.