Служба автомобільних доріг в Луганській області

» Прес-центр » новини » Пряма мова: Голова Уряду про розвиток дорожньої галузі

Пряма мова: Голова Уряду про розвиток дорожньої галузі

«Що стосується доріг, шановні колеги. Пам’ятаєте скільки було критики на адресу Уряду, що от ви мол, говорити про те, що дороги будуть будуватися, а дорогі не будуються.

Сьогодні вже ні у кого немає сумнівів, що  ми почали масштабно будувати дороги в Україні? – Думаю, що не в кого немає. І наступний рік буде ще більш масштабнішим. Я це абсолютно чітко підкреслюю.

Беззаперечно, все в один  рік виконати неможливо. Але у нас вперше у 2018 році була створена Стратегія розвитку українських доріг і їх будівництва. І за п’ять років ми маємо з вами побудувати, об’єднати всі обласні центри між собою, від сходу до заходу, від півночі до півдня. І ми це зробимо обов’язково. Єдине що на це потрібен час…

Майже 55 мільярдів це на всі дороги в Україні, це рекордна цифра за всю історію нашої незалежності, і 17 мільярдів на місцеві дороги. Нам треба покращувати управління місцевими дорогами і інвестиції в їх розвиток.

Тому що не тільки між обласними центрами люди їздять, але і між районами, але це вже відповідальність облдержадміністрацій» (Володимир Гройсман 07.12.2018.   День Уряду у Верховній Раді).

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області