Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Про аварійний ямковий ремонт та контроль якості

Про аварійний ямковий ремонт та контроль якості

Дорожники Луганщини  проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості. За словами начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Циганського, якій проінспектував роботу у Новоайдарському  районі, особлива увага приділяється якості проведення робіт.

Під час підготовки до ремонту застосовується метод фрезерування, гарячий асфальтобетон, контролюється якість суміші, рівність покриття, спряження ремонтуємих ділянок з існуючим покриттям. 

«Загалом всі технологічні процеси дотримуються, місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується»  - сказав Віктор Циганський - «Наразі роботи ведуться на дорозі Н-21 між населеними пунктами Новоайдар та Щастя (км 56+000 км 61+000), потім – переходимо на ділянку км 62+000 км 72+000».

Ямковій ремонт виконується  із застосуванням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

Серед доріг загального користування державного значення, особлива увага  приділена виконанню робіт на автошляхах з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках автодоріг.

Ямковий ремонт проводиться гарячою асфальтобетонною сумішшю. Мета такого ремонту – забезпечення безаварійного проїзду на дорогах.   Спочатку, проводиться холодне фрезерування, а потім укладка гарячого асфальтобетону.  У найближчі дні роботи у Новоайдарському районі  будуть продовжені.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.