Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Продовжується ямковий ремонт на дорозі Н-21 між Новоайдаром та Щастям

Продовжується ямковий ремонт на дорозі Н-21 між Новоайдаром та Щастям

На Луганщині ведуться аварійні роботи на автошляхах області. Так, у Новоайдарському районі, на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, ведуться роботи на автомобільній дорозі державного значення Н-21 «Старобільськ - Луганськ -Хрустальний - Макіївка – Донецьк». Наразі роботи виконуються на ділянці  км 56+000 км 61+000.  

У найближчі дні роботи у Новоайдарському районі  будуть продовжені.

За словами начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Миколайовича Циганського, переможець тендеру  ТОВ «Армбудсервіс»  організував проведення робіт на дорозі Н-21 між населеними пунктами Новоайдар та Щастя (км 56+000 км 61+000).

«Присутня вся необхідна техніка. Ямковий ремонт проводиться гарячою асфальтобетонною сумішшю «великими картами». Всі технологічні процеси дотримуються» - зауважив Віктор Циганський. – «Після цього дорожники перейдуть на ділянку км 62+000 км 72+000, так само у Новоайдарському районі Луганської області. Обсяг визначимо безпосередньо на місці проведення робіт».

Виконроб Сергій Якович Голік повідомив, що спочатку відбувається фрезерування, а після цього – укладання та ущільнення гарячого асфальтобетону.

Кількість та розміщення бригад може змінюватись у зв’язку з виробничими потребами.

На ділянці км 56+000 км 61+000 роботи планують завершити до кінця поточного тижня. Роботи з ліквідації ямковості тривають та будуть продовжені і надалі.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.