УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Проводиться розмітка на дорозі Н-26

Проводиться розмітка на дорозі Н-26

На дорозі Н-26, ділянка км 148+000 – 158+000 розпочато нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Хід проведення робіт   знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області. Ця ділянка дороги  Н-26 знаходиться між населеними пунктами Сватове – Містки. Дорога Н-26 – одна з  головних транспортних магістралей  Луганщини.

Про хід виконання розміточних робіт розповів начальник проведення робіт на зазначеній ділянці Микола Стокалюк. За його словами, це заключна стадія проведення робіт на дорозі Н-26.

«У найближчі дні ми закінчуємо проведення розмітки та встановлення дорожніх знаків», - додав Микола Стокалюк.

Нагадаємо, 1 березня поточного року  Луганщина офіційно долучилася до масштабної кампанії з відбудови дорожньої інфраструктури України. Роботи розпочалися саме тут.

Поточний середній  ремонт виконувало ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро) - приватний  підрядник, якого було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

На ділянці км 148 + 000 – км 158 + 000 були проведені роботи з холодного фрезерування старого дорожнього покриття, проведено укладання основи органо-мінеральної суміші. Потім було покладено  два шари асфальтобетону. Окрім того, були виконанні роботи з планування узбіч та вирубки порослі. Будуть також встановлені дорожні знаки.

До проведення робіт зазначена ділянка дороги Н-26 викликала  чимало нарікань  тут були виявлені такі пошкодження -  суцільне руйнування дорожнього одягу, лущення, руйнування країв дорожнього одягу, колійність, вибоїни, ямковість, руйнування покриття. Роботи на дорозі Н-26, напрямок Сватове – Містки були розпочаті на окремих ділянках у 2019 році, з самого початку роботи були розраховані на два роки.

Довідково:  значення дороги  державного значення Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) полягає у тому, що вона поєднує два регіони Харківщину та Луганщину, а також з’єднує  райони Луганської області.  Дорога Н-26 – починається в місті Чугуїв, на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією. До 09.08. 2017 року дорога Н-26 мала нумерацію Р-07.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.