Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Ремонт доріг Луганщини на чверть мільярда буде завершено влітку - обласна газета Луганщина.UA

Ремонт доріг Луганщини на чверть мільярда буде завершено влітку - обласна газета Луганщина.UA

Обласна газета Луганщина.UA («Луганщина.ua», № 04 (10), від 31 березня 2017) знов пише про дорожників: «У Луганській області триває ремонт доріг, розпочатий у 2016 році. На реалізацію цього визначного для життєдіяльності області проекту виділено 265 млн грн.

Проведення ремонту вимагає укладення договору зі Службою автомобільних доріг в Луганській області, як балансоутримувачем, визначення обсягів співфінансування тощо. На сьогоднішній день дотримано всіх норм, підрядники по об'єктах визначені і, на робочій нараді їм доведено основні вимоги облдержадміністрації щодо якості проведення ремонту та термінів введення їх в експлуатацію. 

Завершення ремонтних робіт заплановано здійснити влітку поточного року. Проведення дорожньо-будівельних робіт передбачено на 9 ділянках автомобільних доріг, включаючи міст через річку Сіверський Донець на ділянці «Рубіжне-Новодружеськ», зруйнованого в 2014 році в результаті бойових дій».

Подробиці – у газеті Луганщина.UA. Читайте головну газету Луганської області. Дізнавайтеся про життя Луганщини з першоджерел.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області