УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо міст на км 182+933 на дорозі Р-66. Схема об’їзду

Ремонтуємо міст на км 182+933 на дорозі Р-66. Схема об’їзду

17 червня розпочато демонтаж мосту на км 182+933 на дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ. Об’єкт було збудовано в 1950 році. За 71 рік свого існування, на мосту жодного разу не проводився капітальний ремонт.

Згідно договору, який був підписаний між Службою автомобільних доріг у Луганській області та  ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (Київ), згідно з проєктом,  17 червня мостобудівниками було розпочато демонтаж мосту.

Організація дорожнього руху здійснюється по відокремленому об’їзду тимчасової схеми, згідно з 150420-04-ОДР. Об’їзд влаштовано через 100 метрів, він у полі зору. Організація дорожнього руху забезпечена відповідними знаками.

На об’єкті відбудеться встановлення двухочкової труби великого діаметру. Довжина мосту 6,6 метрів, загальна ширина 8,7 метра. За сприянням погоди, орієнтовна дата  закінчення робіт на об’єкті – липень поточного року.

Місце розташування на мапі  - https://goo.gl/maps/YTw4HsTwQTyBwqRg7

На фото – Міст на км 182+933, дороги Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ, Луганська область.

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.