УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Роботи на Сватівському мості прискорилися, будівельники чекають бетон

Роботи на Сватівському мості прискорилися, будівельники чекають бетон

Повним ходом йдуть роботи з відновлення мосту через річку Красна, у Сватовому. Сьогодні будівельники мосту працюють з самого ранку до пізнього вечора, роботи ведуться щоденно, у тому числі і на вихідних.

Як повідомив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський, «у порівнянні з минулим тижнем збільшилася кількість працюючих будівельників мосту, довезли необхідну кількість будівельних матеріалів – бакелітову фанеру, арматуру».

«За чотири дні, з дня крайнього моніторингу, на одному з прольотів було встановлено каркас та незнімна опалубка з  бакелітової фанери. Зараз йдеться підготовка арматурного каркасу на п’ятому та шостому прольотах. Найближчими днями будівельники мосту вже чекають на машини з бетоном, щоб залити підготовлені прольоти» - повідомив Віктор  Циганський.

Нагадаємо, роботи виконує підприємство «Газпромресурс». Хід капітального ремонту мосту знаходиться під постійним контролем замовника — Служби автомобільних доріг у Луганський області. Всі фінансові зобов’язання замовник виконує своєчасно і в повному обсязі.

Віктор  Циганський вважає, що збільшення об’ємів робіт та прискорення темпів треба не втрачати. Це надасть впевненість у тому, що таким чином можна наздогнати заплановані строки.

Окрім того, Віктор  Циганський ще раз звернувся до місцевих жителів міста Сватове: «Сьогодні, поспілкувавшись зі сватівчанами, я ще раз  перепросив  всіх мешканців Сватового за тимчасові труднощі. Я знаю, що сватівчани з нетерпінням чекають відкриття мосту.  Служба автомобільних доріг у Луганської області і надалі буде робити все належне для того щоб прискорити виконання робіт та ввести Сватівський міст в експлуатацію».

Нагадаємо, міст, розташований на автомобільній дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» (км 136+662), був збудований у 60-ті роки XX століття. За час експлуатації, споруда зазнала значних руйнувань. В останні роки рух по мосту зазнав обмежень, як по вантажу так і по швидкості транспортних засобів. Капітальний ремонт було розпочато восени 2018 року, офіційне заплановане закінчення робіт – до кінця 2019 року. Але враховуючи соціальну та економічну важливість цього об’єкту, замовником та підрядником, була досягнута домовленість про введення мосту в експлуатацію  значно раніше запланованого строку.

Наразі Сватівський міст закритий для руху транспорту, відкрито тільки для пішоходів. Об’їзд для місцевого транспорту організовано по сусідньому  низьководному  мосту та вулицями міста. А великогабаритному транспорту доводиться об’їжджати, долаючи крюк у 40-60 кілометрів. 

Місцеві мешканці дуже радіють з того, що відбувається  капітальний ремонт мосту, та хочуть, щоб його скоріше здали в експлуатацію, а транспорт не їздив об’їзною дорогою.

Про це нам розповіли сватівчанки Людмила Григорівна Подоляка та Світлана Миколаївна Бондарева.

В той час, коли представники Служби автомобільних доріг у Луганський області проводили моніторинг робіт на мосту, ці дві жінки пересікали міст на велосипедах. 

Поспілкувавшись з Віктором Циганським, вони повідомили, що наразі будівельники мосту працюють з самого ранку до пізнього вечора. Роботи ведуться щоденно, у тому числі і на вихідних.

«По запевненню підрядників та за наполяганням керівництва Укравтодору, органів влади ми маємо зробити все належне для того, щоб ввести Сватівський міст в експлуатацію до 15 жовтня 2019 року, а ще краще у вересні поточного року», - підкреслив Віктор Циганський.

Служба автомобільних доріг у Луганській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення капітального ремонту Сватівського мосту.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.