УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Ростдорстрой» завершує укладання верхнього шару на дорозі Н-21

«Ростдорстрой» завершує укладання верхнього шару на дорозі Н-21

Служба автомобільних доріг у Луганській області постійно інформує про стан справ на дорозі Станиця Луганська – Сєвєродонецьк. Тут йдуть масштабні роботи у рамках проекту  #Велике_Будівництво Цей маршрут складається з чотирьох ділянок, одна з них – дорога Н-21.

Без вихідних працюють дорожники ТОВ «Ростдорстрой».  Вони виконують роботи на дорозі Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 39+960 – км 71+960.

На фото – дорога зі Щастя на Новоайдар, Новоайдарський район Луганської області. Ведеться укладання верхнього шару покриття на ділянці км 46+000 дороги Н-21.

Як повідомив начальник проведення робіт на ділянці, виконроб  Сергій  Зубченко (ТОВ «Ростдорстрой»), на км 46+000 проводяться роботи з укладання верхнього шару  з ЩМА-20 (щебенево-мастична  асфальтобетонна гаряча суміш з максимальним розміром щебеню 20 мм).

«Ми йдемо у напрямку Новоайдару. Після закінчення робіт на цій ділянці, ми перебазуємося до Щастя. Там також  будуть вестися роботи на дорозі Н-21 з укладання верхнього шару. Але там ділянка вже має першу категорію, вона відповідно ширше, ніж ця ділянка де ми зараз знаходимося. Ширина дороги біля Щастя складає майже 10 метрів.  Наразі там закінчуються підготовчі роботи», - повідомив Сергій  Зубченко.

Нагадаємо, напередодні там відбулося облаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші, завтовшки 15 сантиметрів. Після укладання шару основи, відбулося  укладання  нижнього вирівнюю чого шару асфальтобетонного покриття.   Кінцевий етап – покладання верхнього шару з дрібнозернистого асфальтобетону (ЩМА-20).

Окрім того, дорожники будуть проводити роботи з облаштування з’їздів, укріплення та впорядкування узбіччя, монтажу бортового каменю (бордюру), встановлення прикрайкового лотку водовідведення.

Після виконання зазначених робіт, розпочнеться нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

«Всі роботи виконуються за графіком. Якість робіт постійно перевіряють співробітники Служби автомобільних доріг», - додає Сергій  Зубченко.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.  

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі. Служба автомобільних доріг у Луганській області вкотре наголошує – нова якісна дорога це не привід для перевищення швидкості. Закликаємо всіх учасників дорожнього руху – дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.