УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розмітка дуже важлива для безпеки руху, особливо в туман

Розмітка дуже важлива для безпеки руху, особливо в туман

Наразі на Луганщині у першій половині сьогоднішнього дня  утримається туман, видимість 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий). Розмітка дуже важлива для безпеки руху, це помітили водії в останні дні, коли зранку на Луганщині – тумани.

Раніше, сприятливі погодні умови дозволили  дорожникам проведення горизонтальної дорожню розмітку на відремонтованих дорогах державного значення.

Як повідомив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський,  підрядники проводили розмітку проїзної частини тих ділянок доріг, які були відремонтовані.

«Якісна розмітка забезпечує безпеку руху на дорозі. Це особливо важливо у темний час доби, а також при тумані та погіршені погодних умов. Виконання робіт відбувається із залученням спеціалізованої техніки», - відзначив Віктор Циганський.  

Роботи розмітки виконуються  підрядником  - «Данко»  - підприємством, яке було  обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. Також до проведення робіт залучений інший субпідрядник.

Наразі влаштування горизонтальної дорожньої розмітки відбувається із залученням  розміточної машини «Джміль 11 А» («Шмель 11 А», виробництво - Республіки Білорусь) та розміточної машини BORUM Master 2000. Вся техніка, яка працює на дорогах Луганщини,  пройшла державну атестацію і отримала сертифікат якості з правом проводити подібні роботи.

Комп'ютеризований модуль управління, на вказаних типах розміточних машин,  контролює усі процеси роботи, що дозволяє досягти повної відповідності Державним будівельним нормам України.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.