УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розмітка на дорозі Н-21 від Щастя до Новоайдару буде служити довше – використовують холодний пластик

Розмітка на дорозі Н-21 від Щастя до Новоайдару буде служити довше – використовують холодний пластик

На дорозі  Н-21 – Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 39+960 – км 71+960 – від Щастя до Новоайдару проводиться  нанесення горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком. 

Дорога Н-21 – одна з  головних транспортних магістралей  Луганщини. Ремонт на ній проводиться у рамках  проєкту #Велике_Будівництво (маршрут  від Станиці Луганської до Сєвєродонецька).

Хід проведення робіт знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Олег Кравцов повідомив що, генпідрядник проведення робіт на цій ділянці  ТОВ «Ростдорстрой».  Розмітку проводять співробітники субпідрядника – «СТиМ» (Білорусь). Розмітка буде нанесена по всій протяжності від Щастя до Новоайдару – загалом 32 км дороги.

Розмітка завжди знаходиться у полі зору водіїв та пішоходів.  Одним з напрямів підвищення ефективності горизонтальної дорожньої розмітки є застосування нових маркувальних матеріалів і технологій.

Олег Кравцов повідомив, що використання холодного пластику для розмітки забезпечує кращу видимість, підвищує безпеку руху, створює функціональне і естетично-привабливе покриття.

Холодний пластик має високу стійкість до дії атмосферних факторів, характеризується хімічною стійкістю, стійкістю до перепадів температур і зносостійкістю. Холодний пластик стійкий до механічного впливу, термін його служби  сягає 3 років.

Безпечний при нанесенні та експлуатації, надійний і стійкий – холодний пластик все частіше використовується при нанесенні розмітки на дорожнє полотно. Пластик для дорожньої розмітки холодного нанесення – сучасний і дружній до природи матеріал.

Олег Кравцов нагадав також, що  наразі  відбудова маршруту Станиця Луганська – Сєвєродонецьк майже завершена.  На деяких ділянках проводяться остаточні роботи з організації дорожнього руху, з облаштування з’їздів, укріплення та впорядкування узбіччя.

Варто також зазначити, що на дорозі Н-21 вже розпочато ремонт маршруту від Старобільська до Новоайдару.  На 20-кілометровій ділянці дороги Н-21 Старобільськ – Луганськ – Донецьк дорожники почали фрезування зношеного дорожнього покриття. Всього у 2020 році планується відновити 39 км маршруту, який має велике значення для сполучення Луганської та Харківської областей. Роботи ведуться від початку дороги у Старобільську (https://goo.gl/maps/VdVVnmZ7hEuGTuFz6) до межі села Штормове.  Про це читайте у наступних повідомленнях.

Нагадаємо, на початку 2020 року план Служби автомобільних доріг у Луганській області складав 193 км. Фактично, на сьогодні 133 км доріг – вже відремонтовані. Вже розпочалися, або розпочинаються найближчими днями роботи ще на 210 кілометрах доріг. За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото –  Проведення розмітки холодним пластиком від Щастя до Новоайдару, Новоайдарський район,  Луганська область.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.