УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розмітка на дорозі Р-66 від Сєвєродонецька до Золотого – використовують холодний пластик

Розмітка на дорозі Р-66 від Сєвєродонецька до Золотого – використовують холодний пластик

Закінчені роботи за маршрутом «Сєвєродонецьк – Золоте». Цей маршрут складається з двох  ділянок  автомобільних доріг Р-66  та Т-13-16 загальною протяжністю 44 кілометри. Ремонт  проводиться у рамках  проєкту #Велике_Будівництво. Наразі проводиться горизонтальна розмітка, на черзі – встановлення сигнальних стопчиків.

У 2020 році були зроблені основні роботи  на дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ  та забезпечено безперешкодний проїзд. 

Дорога  проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Гірське (Попаснянський район).

У поточному році дорожники (генпідрядник ТОВ «Ростдорстрой» з іншим субпідрядниками) завершили  влаштування примикання з іншими другорядними дорогами, зробили з’їзди/виїзди.

Влітку на ділянці на дорозі Р-66 (Сєвєродонецьк - Лисичанськ) було завершено укладання верхнього шару асфальтобетону. Наразі роботи завершені по всьому маршруту. Зараз  тривають роботи  з організації дорожнього руху: проводиться  нанесення горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком від Лисичанська до Золотого.

Нагадаємо, на дорога Т-13-16  під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км) проходить через  населений пункт Гірське, Золоте (Попаснянський район). Роботи повністю закінчені. Ділянка введена в експлуатацію у червні поточного року.

Місце розташування маршруту «Сєвєродонецьк – Золоте» на мапі

Хід проведення робіт знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганській області. 

Провідний інженер відділу якості та технічного контролю і нових технологій  Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський нещодавно перевірив нанесення горизонтальної розмітки. 

«Як куратор проведення робіт від Служби автомобільних доріг, перевіряю хід та обсяги робіт, відповідність державним будівельним нормам ДСТУ, якість матеріалів, сертифікати відповідності. Розмітка завжди знаходиться у полі зору водіїв та пішоходів.  Одним з напрямів підвищення ефективності горизонтальної дорожньої розмітки є застосування нових маркувальних матеріалів і технологій. Холодний пластик – це відносно новітня технологія. Холодний пластик стійкий до механічного впливу. Термін його служби значно довший у порівняні з іншими матеріалами. Для порівняння – краска – півроку, холодний пластик – щонайменше півтора року. Наступний крок – наведення ладу на узбіччях, встановлення сигнальних стовпчиків», – зазначив Віктор Циганський.

«Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. На дорогах працюють люди! Коли водії знижують швидкість – вони демонструють повагу до дорожників. Саме до цього ми завжди і закликаємо», – повідомив Віктор Циганський.

Старший виконавець робіт Сергій Андрюшин (субпідрядник ТОВ «ТБД») повідомив, що на розмітці задіяні три бригади, одночасно працює 14 співробітників.  Сергій Андрюшин  повідомив: «Спочатку наноситься крапкування, після цього – нанесення ліній. Використання холодного пластику для розмітки забезпечує кращу видимість, підвищує безпеку руху, створює функціональне і естетично-привабливе покриття. Погода сприяє – до кінця вересня всі роботи будуть завершені».

Холодний пластик має високу стійкість до дії атмосферних факторів, характеризується хімічною стійкістю, стійкістю до перепадів температур і зносостійкістю.

Безпечний при нанесенні та експлуатації, надійний і стійкий – холодний пластик все частіше використовується при нанесенні розмітки на дорожнє полотно. Пластик для дорожньої розмітки холодного нанесення – сучасний і дружній до природи матеріал.

Нагадаємо, раніше на дорозі Р-66 повністю закінчені роботи на трьох об’єктах:  шляхопровід через залізницю на км 192+862, міст через річку Біленька на км 188+578 (Гірське), міст на км 182+933. Місце розташування об’єктів на мапі. Підрядник на трьох об’єктах – ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (Київ).   

Загалом плануємо у 2021 році відремонтувати 241 км доріг державного значення на Луганщині. Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено 461 км доріг. Це більш ніж третина доріг державного значення (1200 км) області.

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.