УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розпочалися роботи на мосту у Новоайдарі

Розпочалися роботи на мосту у Новоайдарі

На Луганщині розпочалися роботи на мосту у Новоайдарі. Капітальний ремонт мосту через річку Айдар виконується  в рамках проєкту #Велике_Будівництво. Замовник робіт - Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Нещодавно підрядна організація ТОВ «Мостстройком» (місто Дніпро) приступила до капітального  ремонту мосту через річку Айдар на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

ТОВ «Мостстройком» стало переможцем проведення тендерних процедур  у системі ProZorro. На сайті  ProZorro у відкритому доступі є вся відповідна документація щодо проходження тендерних закупівель.

Цей міст було введено в експлуатацію  у 1971 році, він прослужив понад 50 років. За цей час міст зазнав істотних ушкоджень – зокрема, під мостом зруйновані підфермники, регеля, зруйнований шар бетону, заржавіла арматура. Рух по мосту було обмежено за тоннажем. 

Довжина мосту через річку Айдар – 198 метрів, а також дві перехідні плити у кожну сторону по 6 метрів. Таким чином, загальна довжина мосту – 210 метрів. Міст шести пролітний, шість прольотів по 33 метри.

Ширина мосту – 8,2 метра, тротуари – кожен  близько одного метру. Загальна ширина мосту – 10,8 метра.

Дорожники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт. Наразі роботи на мосту організовані у двозмінному режимі.

Виконроб ТОВ «Мостстройком» Валерій Завгородній повідомив, що наразі працює бригада, яка знімає верхній шар бетону, гідроізоляцію. Варто зазначити, що під час проведення робіт на мосту дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні (по лівій стороні).

За словами Валерія Завгороднього перекриття дороги не буде, об’їзду не буде. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму. 

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, працює світлофор.

Згідно тендером, здача Новоайдарського мосту в експлуатацію – до кінця поточного року.

Втім, як очікується, за сприятливих погодних умов, до 1 листопада мають бути завершені основні роботи, які  забезпечать  безперешкодний проїзд. 

До кінця року – влаштування освітлення мосту, встановлення огородження та дорожніх знаків

Нагадаємо, наразі дорожники закінчують відбудову маршруту Станиця Луганська – Сєвєродонецьк.   Дорога від Станиці Луганської до Сєвєродонецька - головний цьогорічний об’єкт   Національної програми «Велике Будівництво».

Цей маршрут складається з чотирьох ділянок різних доріг, одна з них - дорога  Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

Нещодавно хід робіт на мосту проінспектував  начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер.

За його словами, хід проведення робіт,  дотримання технологічного циклу, знаходяться  під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області.

«Служба автомобільних доріг у Луганській області підготувала  проєктно-кошторисну документацію щодо цього мосту, були проведені всі тендерні процедури.

На маршруті Станиця Луганська – Сєвєродонецьк ведеться також капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на км 68 + 910 автомобільної дороги  Н-21 Старобільськ – Луганськ - Хрустальний – Макіївка – Донецьк.

У найближчий час ми приступимо до проведення робіт на маршруті «Сєвєродонецьк - Золоте». Дорога Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» - Сватове – Лисичанськ - Луганськ км 158+850 – 194+500. Дорога проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ (Попаснянський район). Тут буде три мости, які ми маємо відновити.

Готується також проєктно-кошторисна документація по іншім мостам Луганщини».

Джерелами фінансування капітального ремонту інфраструктурних об’єктів (мостів, шляхопроводів) є кошти державного бюджету.

До контролю за якістю будівельних матеріалів, за ходом робіт на мостах будуть долучені експерти державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості», інші незалежні експерти та лабораторії. 

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – Початок проведення капітального ремонту мосту через річку Айдар, Новоайдарський район,  Луганська область.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху – дотримуйтесь Правил дорожнього руху у місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.