УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розпочалися роботи по правій стороні Щастинського шляхопроводу, обмеження руху відсутні

Розпочалися роботи по правій стороні Щастинського шляхопроводу, обмеження руху відсутні

Вже повністю готова ліва частина, ведеться  демонтаж дорожнього полотна на правій частині шляхопроводу неподалік міста Щастя (дорога Н-21).

На  фінальній стадії проведення робіт з відбудови маршруту Станиця Луганська – Сєвєродонецьк.  Всі підрядники завершили роботи з влаштування дорожнього одягу і на цей час проїзд повністю забезпечений. Наразі на окремих ділянках тривають роботи з  організації дорожнього руху (зупинки, розмітка, встановлення дорожніх знаків). Повним ходом йдуть роботи на Щастинському шляхопроводі та Новоайдарському мості.

Дорога від Станиці Луганської до Сєвєродонецька – головний цьогорічний об’єкт  Національної програми #Велике_Будівництво. Цей маршрут складається з чотирьох ділянок різних доріг, одна з них – дорога Н-21. Тут розташовані дві значні штучні спороди (міст та шляхопровід) на яких ведуться роботи з капітального ремонту.

Неподалік міста Щастя проводиться капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю. Шляхопровід розташований на км 68 + 910 автомобільної дороги державного значення Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк. Загальна ширина шляхопроводу – 26,2 метра, повна довжина – 63,6 метра.

Дорожники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт.

Роботи  організовані у двозмінному режимі, у денну зміну працює 26 співробітників фірми-підрядника,  у нічну зміну – 5 працівників.

Нещодавно хід робіт на шляхопроводі проінспектували представники замовника – Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Олег Кравцов разом з начальником відділу якості та технічного контролю і нових технологій  В’ячеславом Булатовим особисто перевірили хід будівництва та провели робочу нараду на місці проведення робіт з представниками підрядника.  Роботи проводить фірма-підрядник ТОВ «Укртрансміст» (місто Київ). 

За словами Олега Кравцова, зауважень до підрядників немає, всі проблемні питання щодо проведення робіт оперативно вирішуються у робочому порядку.

Виконроб  ТОВ «Укртрансміст» Андрій Мостовий впевнений, що всі роботи будуть завершені своєчасно.

«Наразі  вже повністю готова ліва частина шляхопроводу. Тепер ми приступили до робіт на правій частині, а саме – демонтаж асфальтобетонного покриття, демонтаж деформаційних швів, демонтаж бар’єрного огородження. Після цього ми приступимо до робіт з армування та підготовки до бетонування основної частини шляхопроводу. Всі роботи виконуються за графіком та будуть завершені своєчасно, як це і передбачено угодами у поточному році».

Нагадаємо, у рамках програми #Велике_Будівництво має бути проведено капітальний ремонт двох мостів – мосту через р. Айдар на дорозі Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар (підрядник – ТОВ «Мостстройком») та шляхопроводу через залізницю на дорозі Н-21 (підрядник – ТОВ «Укртрансміст»). Саме тому сьогодні їм приділяється особлива увага.

Олег Кравцов повідомив, що   спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області та незалежні експерти (ТОВ «Ежіс Україна», Франція) контролюють  хід проведення робіт,  дотримання технологічного циклу.

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області В’ячеслав Булатов розповів про те, що вже зроблено на об’єкті: «Зараз відкрита для руху транспорту одна половина шляхопроводу, на іншій відбуваються роботи. На початку серпня по лівій смузі шляхопроводу, мостобудівники залили  плиту першої черги.

Підрядник веде роботи згідно із затвердженим календарним графіком. Рух транспорту по лівій смузі відновлено. Була покладена гідроізоляція, повністю закінчено бетонування та укладання верхнього шару асфальтобетону, встановлено бар’єрне огородження.  

Наразі приступили до проведення робіт по правій стороні. Згідно з цим графіком, рух транспорту по цій смузі має відновитися у листопаді поточного року».

Джерелами фінансування капітального ремонту інфраструктурних об’єктів (мостів, шляхопроводів) є кошти державного бюджету.

Здача двох об’єктів  в експлуатацію – до кінця поточного року. Очікується, що за сприятливих погодних умов, у листопаді  мають бути завершені основні роботи, які  забезпечать  безперешкодний проїзд. 

Нагадаємо, на початку 2020 року план Служби автомобільних доріг у Луганській області складав 193 км. Фактично, на сьогодні 133 км доріг – вже відремонтовані. Вже розпочалися, або розпочинаються найближчими днями роботи ще на 210 кілометрах доріг. За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – Вже готова ліва частина, ведеться  демонтаж дорожнього полотна на правій частині шляхопроводу неподалік міста Щастя (км 68+910 автомобільної дороги  Н-21),  Новоайдарський район,  Луганська область.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.