УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розпочато роботу з відновлення бахмутського мосту – «Попаснянський вісник»

Розпочато роботу з відновлення бахмутського мосту – «Попаснянський вісник»

У свіжому номері газети «Попаснянський вісник» від 15 червня 2018 року повідомляється, що на автодорозі Покровськ – Бахмут – Михайлівка розпочалися роботи з відновлення мосту. Цей об’єкт було пошкоджено незаконними збройними формуваннями ще у липні 2014 року, а цьогоріч нарешті розпочалися роботи з його відновлення. Для зручності водіїв вантажівок та автолюбителів робітниками ДП «Донецька залізниця» було впорядковане переїзд в районі мосту, а місцевою владою облаштовано об’їзну дорогу.

Як пояснив головний інженер бригади військового підрозділу 26-го об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, спецтехніка для демонтажу мосту розпочала  роботу – вантажним краном були демонтовані бетонні шпали, що закривали отвір, та йдуть роботи з демонтажу бетонних плит і очищення місця для робіт.

Загалом же планується розібрати і потім повністю відновити три прольоти мосту, замінити дві балки, а третю перевірити на міцність і, у разі пошкодження або замінити, або укріпити.

Вже є домовленість з будівельним підприємством з міста Миронівка щодо підвезення бетону для ремонту, а для проведення монтажно-будівельних робіт з встановлення чотирьохметрових балок буде задіяний залізничний будівельний кран. У разі відсутності форс-мажорних обставин, об’єкт планується завершити наприкінці вересня поточного року.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області