УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розпочинаються роботи на дорозі, яка з’єднує Сєвєродонецьк та Станицю Луганську

Розпочинаються роботи на дорозі, яка з’єднує Сєвєродонецьк та Станицю Луганську

У рамках проекту #Велике_Будівництво на цьому тижні розпочинаються роботи на дорозі, яка з’єднує   Сєвєродонецьк та Станицю Луганську.

7 квітня 2020 року співробітники Служби автомобільних доріг у Луганській області на чолі з  керівником САД у Луганській області Павлом Цубером, на місці проведення робіт зустрілися з представниками ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Метою зустрічі було уточнення технічних особливостей проведення ремонтних робіт із підрядником.

«Це знаменний день для нашої Служби, для нашої області. Тому що цей проект, започаткований головою держави, дуже амбітний та важливий. Сьогодні ми з підрядниками «Онур Конструкціон Інтернешнл» проїхали по дорогам Луганщини Т-13-09 та Р-22 для того щоб ще раз обстежили їх перед початком проведення робіт. Напередодні, у понеділок, були підписані договори щодо поточного середнього ремонту на цих двох ділянках. Сьогодні ми визначилися з проектними рішеннями, у тому числі на мостах, які знаходяться на зазначених ділянках, на самій дорозі. Дуже чекаємо, що вже на цьому тижні почнуться роботи. Починаємо саме тут у Станиці Луганській», - зазначив Павло Цубер.

Павло Цубер також підкреслив, що згідно рішення українського уряду, попри карантин, роботи з проекту #Велике_Будівництво не припиняються.  

ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» буде проводити наступні роботи:

  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-09 Щастя - Широкий на ділянці км 0+000 - км 37+350 у Луганській області.
  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-22 контрольно-пропускний пункт «Красна Талівка» - Луганськ на ділянці км 26+630 – км 43+430 у Луганській області.

Раніше було  підписано договір на початок робіт з «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». І на цьому тижні підрядники приступають до проведення робіт. Перші роботи розпочнуться зі Станиці Луганської.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — дочірнє підприємство турецького будівельно-підрядного транспортно-торгово-промисловового АТ «Онур Тааххют», що здійснює будівництво і ремонт автошляхів. Компанія «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстрована в Україні, працює в країні з  2006 року.  На днях відбудеться підписання договорів з іншими підрядниками, і невдовзі – початок робіт.

Нагадаємо, у березні поточного року були визначені переможці тендерів на ремонт дороги від Сєвєродонецька до Станиці Луганської. Загальна протяжність маршруту – 123 км. Це дуже великий  проект, який вперше реалізується на території Луганської області. Тендери були проведені Службою автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Проект «Велике будівництво» був ініційований президентом України Володимиром Зеленським. Восени 2019 року Президент дав доручення відремонтувати дорогу від Сєвєродонецька до Станиці Луганської повністю, у стислі терміни. Співробітники Служби автомобільних доріг у Луганській області, провідні спеціалісти та експерти дорожньої галузі України оперативно підготувати всю документацію.

Ділянки, які будуть ремонтуватимуться:

37 км дороги Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, переможець – ТОВ «Автомагістраль-Південь» (вартість – 640 336 897 грн). ТОВ «Автомагістраль-Південь» буде проводити  середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк - Новоайдар, на ділянці км 7+400 - км 44+960 у Луганській області.

32 км дороги Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, переможець ТОВ «Ростдорстрой» (вартість – 816 990 000 грн). ТОВ «Ростдорстрой» буде проводити поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка - Донецьк, на ділянці км 39+960 - км 71+960 у Луганській області.

37 км дороги Т-13-09 Щастя – Широкий, переможець – ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» (вартість – 473 994 000 грн).

17 км дороги Р-22 КПП «Красна Талівка» – Луганськ, переможець – ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" (вартість – 405 669 000 грн).

Нагадаємо, цього року Укравтодор має амбітний план оновити більше 4000 км українських доріг. В умовах загальнонаціонального карантину Укравтодор продовжує «Велике будівництво».

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.