УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розповідаємо про дорогу Єдності М-30 - скільки кілометрів дороги вже з фінішним шаром покриття?

Розповідаємо про дорогу Єдності М-30 - скільки кілометрів дороги вже з фінішним шаром покриття?

Продовжуємо розповідати мешканцям Луганщини про #Велике_Будівництво в Україні. У поточному році  амбітний план відновлення державних автошляхів    відновити 5 000 км державних автошляхів. Цей план  має кілька основних акцентів.  Флагманський проєкт до 30-річчя Незалежності України – дорога М-30 Стрий – Ізварине. Це швидкісний коридор між західними та східними областями України, а за сумісництвом – найдовша траса країни.

Новий маршрут М-30 Стрий – Ізварине об’єднає дві дороги міжнародного значення: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Загальна довжина траси становитиме близько 1400 кілометрів.  Нова магістраль ремонтується за найсучаснішими європейськими технологіями.

Ми впевнені, що прийде час і ми відбудуємо  дорогу М-30 і на Луганщині. На сьогодні, частина цієї дороги (близько 200 км) знаходиться на тимчасово окупованій території. 

Як повідомляє Укравтодор,  цього року плануємо відновлення понад 600 кілометрів Дороги Єдності у восьми областях.

Нині роботи тривають по всій протяжності. Не тільки відновлюють дорожнє полотно, а й ремонтують штучні споруди, котрі розташовані на автошляху.

Що зроблено на сьогодні?

До кінця року заплановано влаштувати нове покриття на 634 кілометрах дороги М-30. Дорожники працюють у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Донецькій областях. Сьогодні фінішний шар вже готовий на 520 км, що становить 82% від плану.

Днями роботу на об’єкті перевірили  заступник голови Укравтодору Андрій Івко та заступник директора Департаменту розвитку доріг Денис Дорошенко.

Вони проінспектували хід виконання робіт на трасі М-30 від Стрия до межі Черкаської та Кіровоградської областей, а також  перевірили другу частину: від межі Черкаської та Кіровоградської областей до лінії розмежування.

Львівська область

Проводиться капітальний ремонт 43-кілометрової ділянки від початку автошляху М-30 у місті Стрий до межі області. Наразі на всій протяжності ділянки нанесений фінішний шар покриття. Тривають роботи з організації дорожнього руху та нанесення розмітки.

Івано-Франківська область

Ремонт проводиться на всій протяжності Дороги Єдності в межах області. Наразі активно ведеться реконструкція від межі з Львівською областю до міста Рогатин (16,9 км). Від міста Рогатин до межі з Тернопільською областю роботи завершено (14,9 км).

Тернопільська область

Ремонтом охоплено 66,3 км автошляху. Поточний середній ремонт 48,7 км фінішував. На цій ділянці відновлено 6 мостів.Ще один міст у с.Городище капітально відремонтовано за окремим тендером.На 17,6-кілометровій ділянці капітального ремонту вже нанесено фінішний шар покриття і відремонтовано 3 мости.

Остання ділянка, де тривають роботи, – у межах міста Бережани.

Хмельницька область

Проводиться реконструкція та капітальний ремонт у рамках контракту МФО за маршрутом Хмельницький – межа Вінницької області (протяжність ділянки – 42 км).

Черкаська область

У поточному році повністю завершено реконструкцію та поточний середній ремонт 2-х ділянок загальною протяжністю 10 км.

Також триває поточний середній ремонт ділянки протяжністю 13 км. 5 км ділянки вже у фінішному шарі покриття.

Кіровоградська область

Завершено роботи від межі з Черкаською областю до міста Кропивницький. Тривають роботи на обході міста Кропивницького. Маршрут Кропивницький — межа Дніпропетровської області відремонтовано у попередні роки.

Дніпропетровська область

Завершено роботи за маршрутом межа Кіровоградської області — місто Дніпро. Завершуємо нанесення дорожньої розмітки за маршрутом місто Дніпро — Павлоград. Ділянки за містом Павлоград в напрямку Донецької області відремонтовано.

Донецька область

Ділянки перед містом Покровськ та за містом Покровськ відновлено. Перед містом Покровськ ведуться роботи з нанесення розмітки та організації дорожнього руху.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області. Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.