УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Розробляється проєктно-кошторисна документація на ремонт дороги Сєвєродонецьк – Золоте

Розробляється проєктно-кошторисна документація на ремонт дороги Сєвєродонецьк – Золоте

Як повідомив під час спілкування з журналістами очільник  Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер, наразі відбувається проєктування маршруту «Сєвєродонецьк – Золоте». Зараз проєкт знаходиться на стадії розробки проєктно-кошторисної документації. 

«У рамках проєкту #Велике_Будівництво, планується проведення поточного середнього ремонту на дорозі Сєвєродонецьк – Золоте. Загальна протяжність майже 44 кілометри. Ця дорога складається з двох ділянок. Перша ділянка - автомобільна дорога Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ км 158+850 – 194+500,  протяжність ділянки ремонту 35,7 км. Наступна ділянка – автомобільна дорога Т-13-16 під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200,  протяжність ділянки ремонту  8,2 км», – повідомив Павло Цубер.

За його словами, кошти на проведення поточного середнього ремонту зазначеної дороги вже частково виділені. Зараз спеціалісти готують проєктно-кошторисну документацію. Після цього буде проведена підготовка до тендерної процедури, сам тендер, якій проведе Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. А вже після цього відбудеться процес підписання договорів з переможцями та початок робіт.

«Зі свого боку ми зробимо все, щоб пришвидшити процес, для цього працюють спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області, але ми маємо чітко дотриматися всіх правових та часових норм щодо проведення тендерів та підписання угод на виконання робіт», - зазначив Павло Цубер.

Ремонт буде відбуватися згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2020 р. № 254. У Постанові йдеться про затвердження Умов залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг і переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії. У зазначеній постанові йдеться про виділення 580,0 млн грн. на проведення  поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ на ділянці км 158 + 850 – км 194 + 500.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.