УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Семінар у Києві: працює система Prozorro – виграють всі

Семінар у Києві: працює система Prozorro – виграють всі

Як провести ідеальну закупівлю через Prozorro, дізналися напередодні представники Служб автодоріг в областях на семінарі у Києві.

За словами присутніх на семінарі фахівців з держзакупівель, важливо правильно організовувати процедуру закупівель з дотриманням двох основних принципів – економії та ефективності. 
Нагадаємо, з 1 серпня Служби автодоріг та облавтодори України проводять  усі тендерні процедури виключно на Prozorro.  За підрахунками спеціалістів Укравтодору, завдяки Prozorro, на кожному тендері буде зекономлено близько 20-30 відсотків, а в окремих випадках економія можлива у два-три рази.

Про перспективи  проведення тендерів на ремонт доріг за системою Prozorro розповів начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Вадим Данієлян.

«С першого серпня на законодавчому рівні працює система Prozorro. Це означає що всі закупівлі, проведення всіх робіт проходить за відкритою процедурою, в онлайн-режимі. Для цього ми відкрили додаткову одиницю у штаті працівників, провели відповідні навчання, використовуємо всі інформаційні можливості - постійно оновлюємо інформацію на своєму офіційному сайті, відкрилася Facebook сторінка.  

Ми вважаємо, що система Prozorro буде дуже ефективною. Ми очікуємо зниження цін при закупівлі матеріалів, зниження вартості проведення робіт, підвищиться їх якість і наприкінці, виграють і держава, і пересічні громадяни, тому що постане можливість ефективно використовувати державні кошти», - Вадим Данієлян.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області