УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Сергій Зубченко: «На початку вересня плануємо розпочати укладання органо-мінеральної суміші на дорозі Т-13-07»

Сергій Зубченко: «На початку вересня плануємо розпочати укладання органо-мінеральної суміші на дорозі Т-13-07»

Продовжуємо повідомляємо про роботи, які тривають роботи   в рамках Національного проєкту #Велике_Будівництво   на дорозі Т-13-07 Сватове – Новопсков – Мілове. Ремонт  проводиться на ділянці км 83+100 – км 120+052. Ця ділянка знаходиться  між населеними пунктами Новопсков – Марківка.

Ремонт дороги  проводить ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» (Одеса).

Загальна вартість проєкту – 1 млрд 110 млн грн.  Загалом реалізація проєкту розрахована на два роки (2021/2022 роки). Втім, вже до кінця поточного року на ділянці укладуть нижній шар асфальтобетону, тобто маршрут  стане повністю проїзним.

Місце розташування ділянці на мапі  –  https://goo.gl/maps/GpuVds3o7FDGuqTt8

Про стан справ розповів начальник проведення робіт на ділянці Сергій Зубченко.

«Наразі продовжуються роботи з фрезерування зношеного покриття та розширення дороги, згідно проєкту до 8 метрів», – повідомив Сергій Зубченко.  

За його словами, відфрезерований матеріал буде повторно використовуватися з додаванням нових в’яжучих матеріалів.

Сергій Зубченко зазначив, що після етапу фрезерування – наступний крок –  влаштування посиленої основи зі органо-мінеральної суміші, обробленої цементом (завтовшки понад 15 см).

«На початку  вересня плануємо розпочати укладання органо-мінеральної суміші на  дорозі Т-13-07», – сказав Сергій Зубченко.

Після влаштування дорожньої основи, укладають  нижній вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетонного покриття завтовшки 10 сантиметрів. Наприкінці – верхній шар з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА) товщиною 5 сантиметрів.

Сергій  Зубченко  повідомив що в населених пунктах будуть влаштовані тротуари та освітлення.

«ТОВ «РДС» (ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ») має намір зробити у нижньому шарі всі 37 кілометрів (від Новопскова до Марківки) до кінця поточного року. Тобто, дорога буде повністю проїзною. Ми плануємо задіяти тут, на цій ділянці, від 70 до 100 одиниць техніки та близько  100 робітників. Майже всі дорожні робітники – мешканці Луганщини», – розповів Сергій  Зубченко. 

«Гарантії від підрядника – 5 років на верхній шар, 10 років на основу дороги. Всі ці гарантії закладені у тендерній документації, а також у договорі, який був підписаний між Службою автомобільних доріг у Луганській області  (замовником) та «ТОВ «РДС» (підрядником)», – повідомив Сергій  Зубченко. 

Проєкт передбачає облаштування автобусних зупинок; встановлення бар’єрного огородження; встановлення напрямних стовпчиків; укріплення узбіччя; влаштування з’їздів та примикань; встановлення дорожніх знаків; нанесення дорожньої розмітки; встановлення освітлення. 

Окрім того, будуть проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі, кінцевий етап – проведення комплексу робіт з організації дорожнього руху.

Під час проведення робіт, дорога  не  перекрита, роботи  ведуться   по одній стороні. Безпека руху забезпечена  відповідними знаками та регулюванням.

На дорозі  Т-13-07 Сватове – Новопсков – Мілове, окрім ділянки  км 83+100 – км 120+052,  плануємо розпочати роботи на інших ділянках. Тривають державні закупівлі на відновлення  траси Т-13-07 між Сватовим та Білокуракиним, Білокуракиним та Новопсковом, а також між Марківкою та Зоринівкою.

Загалом плануємо у 2021 році відремонтувати 241 км доріг державного значення на Луганщині. Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено 461 км доріг. Це більш ніж третина доріг державного значення (1200 км) області.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.