УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Славомір Новак відвідав Луганську область та проінспектував відновлення доріг

Славомір Новак відвідав Луганську область та проінспектував відновлення доріг

19 вересня у межах інспекції доріг у Луганській області керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак відвідав зруйнований у 2014 році міст у Попасній, який було відбудовано минулого року, ділянку поточного ремонту дороги Н-26 Чугуїв - Чугуїв – Мілове.

Керівник Укравтодору Славомір Новак разом з очільником Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрієм  Бережним  відвідали під’їзні шляхи до КПВВ «Золоте», дорогу Н-32 на ділянці між Попасною та Бахмутом, а також Попаснянський шляхопровід.

Як вже повідомлялося, наприкінці серпня були завершені роботи з поточного дрібного ремонту на ділянці  км 102+000 – км 106+000 на дорозі Н-32 (від кордону Донецької області до міста Попасна). Суспільна важливість проведення робіт  полягає у тому, що налагоджується автомобільне сполучення, водії зможуть швидше діставатися до пункту призначення, а місцеві мешканці до об’єктів соціального значення.

Нагадаємо, дорога Н-32 (колишня назва – автодорога Т-05-04 «Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка») – автомобільний шлях територіального значення у Донецькій та Луганській областях. Пролягає територією Покровського, Костянтинівського, Бахмутського, Попаснянського та Перевальського районів через Покровськ – Мирноград – Новоекономічне – Костянтинівку – Бахмут – Попасну – Первомайськ – Ірміно – Кадіївку – Брянку – Алчевськ – Михайлівку (нині знаходяться в тимчасово окупованій зоні). Роботи з поточного дрібного ремонту виконувалися  приватним підрядником  - «Перша українська дорожньо-будівельна компанія».

Наразі в Луганській області також відновлюють дорогу державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ), яка поєднує два регіони - Харківщину та Луганщину, а також з’єднує райони Луганської області.

Нагадаємо також, що роботи на Сватівському мосту наближаються до фінальної стадії. Міст, розташований на автомобільній дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове (км 136+662).

Минулого року було відкрито інший важливий об’єкт. Шляхопровід через залізницю розташований на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка у Попасній дозволив повноцінно відновити рух автомобільного транспорту між містами Попасна (Луганська область) та Бахмут (Донецька область).

Вказаний шляхопровід був зруйнований  незаконними збройними формуваннями влітку 2014 року. І цей об’єкт став третім, який був відновлений мостобудівниками Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України у складі Об’єднаних сил. Роботи тривали з червня по листопад 2018 року.

На території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення з 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.