Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Тема відбудови доріг у центрі уваги місцевої преси Луганщини

Тема відбудови доріг у центрі уваги місцевої преси Луганщини

Важлива тема відбудови доріг та відновлення дорожньої інфраструктури залишається у центрі уваги місцевої преси Луганщини.

Місцева преса, а також Інтернет та телебачення розповідають про цю найважливішу проблему для Луганської області. ЗМІ цитують  голову Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, який оголосив  2018-й  роком доріг на Луганщині.

Нагадаємо, на підсумковій  прес-конференції, яка була присвячена підсумкам соціально-економічного розвитку області у 2017 році та планам на майбутнє,  Юрій Гарбуз  детально зупинився на досягненнях та проблемах дорожньої галузі. За словами Юрія Гарбуза,  наразі 84 % доріг на Луганщині потребують відбудови. Деякі через бойові дії, інші були у непридатному стані ще раніше.

Керівник Луганщини нагадав, що у 2016 році було прийнято рішення щодо відновлення автошляхів – проект «Кільце життя». Вже тоді на ремонти автошляхів державного значення необхідно було виділити 200 млн гривень з обласного бюджету і порядку одного мільярда  гривень – з державного.

«З обласного бюджету на відбудову доріг було спрямовано більше 250 мільйонів гривень, проте в якості співфінансування ми отримали лише близько 47 мільонів гривень», – зауважив очільник Луганщини.

Це не дозволило у повній мірі завершили проект «Кільце життя», проте вже відновлено виїзд у Донецьку область та майже завершені роботу з ремонту доріг  у Харківському напрямку.

«Тому 2018-й я оголошую роком доріг на Луганщині! 350 мільйонів гривень буде виділено з державного бюджету, більше 500 мільйонів гривень – з місцевих. Дорожню карту підготують вже на початку року – які з них будуть відремонтовані капітально, а які – проведенням ямкового ремонту», – наголосив Юрій Гарбуз.

Розглядаються також можливості відбудови пошкоджених мостів.

Нагадаємо, у наступному 2018 році на Луганщині планують  відремонтувати дороги Н-26, Н-21 та продовжити відновлювати  мости

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Артема Арапова, наступного року планується з’єднати якісними дорогами найбільші промислові центри – Сєверодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ – із Донецькою областю.

Цього, 2018 року планується завершити роботи на дорозі Н-26. Також планується продовжити ремонт на дорозі Н-21, яка з’єднує два великих сільськогосподарських райони і яка фактично повністю зруйнована.

Проектна документація на ділянку від Старобільська до Новоайдара готова. Також планується зробити проекти в’їздів в область по Т-13-02 Лисичанськ – Бахмут, оскільки це єдиний в’їзд на територію Луганської області, який знаходиться у найгіршому стані. 2018 року планується відновити шляхопроводи на дорозі Т-05-04 (Покровськ – Бахмут) і поблизу Сватового на дорозі Н-26.

 

 

 

 

 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області