УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Тридцять п’ять карнизних блоків змонтували по правій стороні Сватівського мосту

Тридцять п’ять карнизних блоків змонтували по правій стороні Сватівського мосту

Продовжуємо повідомляти про  роботи з капітального ремонту  Сватівського мосту.

Безперервно, щодня йдуть роботи на Сватівському мосту, який  розташований на автомобільній дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» (км 136+662). Без вихідних, тут працює підприємство «Газпромресурс».

Після того, як на минулому тижні  мостобудівники закінчили монтаж карнизних блоків по лівій стороні мосту (всього покладено 100 блоків), вони приступили до монтажних робіт на правій стороні. Станом на 09.10.2019 року по правій стороні вже змонтували 35 блоків.

Паралельно йде укладання  бортового каменю. Встановлено більше 40 одиниць по лівій стороні мосту. Напередодні цих робіт була проведена гідроізоляція.

Цей бортовий камінь – граніт, який привезли з Житомирщини. У найближчі дні на об’єкт довезуть залишок  бортового каменю. Один камінь важить 100 кг, його довжина один метр.

Всього на мосту буде встановлено 202 карнизних блоки, таку ж кількість природного бортового каменю.

До кінця тижня планується завершити монтаж карнизних блоків та бортового каменю.

Як вже повідомлялося, керівництво Укравтодору наполягає на прискоренні робіт,  але треба не нашкодити при прискоренні якості самих робіт. Представники Служби автомобільних доріг у Луганський області проводять постійний контроль якості  на місці проведення робіт.

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський  в черговий раз проінспектував хід ремонту та розповів, що відбувається на мосту.

За  словами Віктора Циганського, у найближчі дні буде закінчено покладання карнизних блоків по правій стороні.  Після монтування  карнизних блоків та бортового каменю, йде армування тротуару для подальшої заливки бетоном. 

За словами Віктора Циганського, за сприятливої погоди, у найближчі дні планується  укладання  гідроізоляції на всю суцільну бетону плиту.

Наступного дня після цього  – покладання асфальтобетону. Всього буде покладено   три шари покриття на проїжджу частину мосту (нижній, середній, верхній шар). Це робиться для того, щоб подовжити строк служби дорожнього покриття.

Наступний крок – встановлення бар’єрного та перильного огородження.

Віктор Циганський підкреслив, що міст має бути сучасним та мати привабливий вигляд. Він повідомив, що наразі місцева влада дослухалася до вимог та організувала відповідні роботи. Вже встановлені два стовпа  освітлення. Сватівські комунальники також розпочали прибирати  зарості, повалені дерева, чагарник та сміття.

Нагадаємо, що згідно з договором, закінчення робіт та введення Сватівського мосту в експлуатацію – грудень 2019 року. Але враховуючи соціальну та економічну важливість цього об’єкту, була досягнута домовленість про введення мосту в експлуатацію  раніше запланованого строку.

Нагадаємо, міст, розташований на автомобільній дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» (км 136+662), був збудований у 60-ті роки XX століття. За час експлуатації, споруда зазнала значних руйнувань. В останні роки рух по мосту зазнав обмежень, як по вантажу так і по швидкості транспортних засобів.

Служба автомобільних доріг у Луганській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення капітального ремонту Сватівського мосту.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.