УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » Тимчасово перекриють Новоайдарській міст: 17 вересня будуть бетонувати нову чергу монолітної плити

Тимчасово перекриють Новоайдарській міст: 17 вересня будуть бетонувати нову чергу монолітної плити

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує інформувати про хід відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини в рамках проєкту #Велике_Будівництво.

Повідомляємо, що у Новоайдарському районі, поблизу смт Новоайдар, повним ходом йде капітальний ремонт мосту через річку Айдар. Капітальний ремонт  виконується  в рамках проєкту #Велике_Будівництво. Дорожники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт.  

Планується, що 17 вересня, тимчасово,  з 11.00 до 17.00, рух по мосту буде перекрито через проведення бетонних робіт.  Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Олег Кравцов.

За словами Олега Кравцова, співробітники Національної поліції України, у співпраці з якими  працює Служба автомобільних доріг у Луганській області, допоможуть забезпечити безпечне проведення робіт.

Міст через річку Айдар розташований на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

Роботи виконує  підрядна організація ТОВ «Мостстройком» (місто Дніпро). Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Бетонування відбудеться 17 вересня, у четвер. Відповідно, 17 вересня з 11.00 до 17.00 буде перекрито рух по мосту через проведення бетонування монолітної плити.

Олег Кравцов повідомив, що  роботи відбувається згідно з графіком. Очікується, що 17 вересня буде повністю забетонована монолітна плита лівого проїзду мосту. Після запуску руху по лівій стороні мосту, мостобудівники переходять працювати на праву сторону мосту. Її, відповідно, перекриють, а рух буде відбуватися по лівій смузі.

Нагадаємо, що згідно з тендером, здача Новоайдарського мосту в експлуатацію – до кінця поточного року. Втім, як очікується, за сприятливих погодних умов, до 1 листопада мають бути завершені основні роботи, які  забезпечать  безперешкодний проїзд. 

До кінця року – влаштування освітлення мосту, встановлення огородження та дорожніх знаків

Варто зазначити, що під час проведення робіт на мосту дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні.

Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму. 

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа, працює світлофор.

Хід проведення робіт, дотримання технологичного циклу знаходилися під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області та незалежних експертів (ТОВ «Ежіс Україна» (Франція).

На маршруті Станиця Луганська – Сєвєродонецьк ведеться також капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на км 68 + 910 автомобільної дороги  Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк.

Нагадаємо, на початку 2020 року план Служби автомобільних доріг у Луганській області складав 193 км. Фактично, на сьогодні 133 км доріг – вже відремонтовані. Вже розпочалися, або розпочинаються найближчими днями роботи ще на 210 кілометрах доріг. За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – Проведення капітального ремонту мосту через річку Айдар, Новоайдарський район,  Луганська область.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху – дотримуйтесь Правил дорожнього руху у місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.