УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » У Новоайдарському районі працює ТОВ «Данко»

У Новоайдарському районі працює ТОВ «Данко»

Складні погодні умови продовжують  надавати клопоту дорожникам Луганщини.  Луганська область  перебуває під впливом циклону.  На Луганщині снігопади продовжуються, дорожники працюють цілодобово. Проїзд автомобільними дорогами Луганської області забезпечено. Перекриття доріг, обмеження  руху для вантажного та пасажирського транспорту  не допущено.

Сьогодні, 13 лютого -  хмарно з проясненнями. Йде  сніг, місцями мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Дорожники  продовжують працювати з розчистки та обробки протиожеледною сумішшю доріг області. У найближчі дні погода істотно не зміниться. 

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський повідомив, що  на даний час підрядні організації, на яких покладено   зимове утримання автомобільних доріг виконують всі роботи сумлінно.

Нагадуємо, що за результатами тендерних процедур, які були проведені Службою автомобільних доріг у Луганській області, на відкритих торгах у системі ProZorro, переможцем та головним підрядником проведення робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Луганської  області (зимове утримання автомобільних доріг)  було обрано ТОВ «Данко». Це підприємство також залучає до проведення робіт інших субпідрядників (ДП «Луганський облавтодор»).

«На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, шляхопроводів, заокруглених ділянок тощо. Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено, заторів в русі не зафіксовано» - зазначив Віктор Циганський.

Як повідомив виконроб ТОВ «Данко» Володимир Ліповий,  зараз у Новоайдарському районі дорожники працюють  на дорогах Т-13-06 та Р-66.

Всього задіяні безпосередньо у  Новоайдарському районі задіяні КДМ - 2 одиниці, автогрейдер, два  автонавантажувача.

Нагадаємо, що мобільні поліцейські групи продовжують обстежувати автошляхи задля виявлення ділянок доріг, де можливе ускладнення дорожнього руху.   

Закликаємо, всіх учасників дорожнього руху, з усією відповідальністю поставитися до погодних змін. Слідкуйте за встановленими дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте дозволену швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі, зателефонуйте черговому в вашій області. Вам обов'язково нададуть допомогу! Дзвоніть цілодобово.  Працюють також мобільні телефони.

Запам’ятайте телефони у Луганський області  

  +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Аналітично-диспетчерська група Укравтодору

+380 (44) 287 11 40

kae@ukravtodor.gov.ua

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.