УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » У Станиці Луганській розпочали укладання верхнього шару покриття на дорозі Р-22

У Станиці Луганській розпочали укладання верхнього шару покриття на дорозі Р-22

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує повідомляє про те, як відбудовують дорогу від Станиці Луганської до Сєвєродонецька. Наразі амбітний проєкт  #Велике_Будівництво, у рамках якого відбувається ремонт, вийшов на фінішну пряму.

На поточному тижні відразу два підрядника «Онур Конструкціон Інтернешнл» (15.06.2020) та ТОВ «Автомагістраль-Південь» (16.06.2020) розпочали роботи з влаштування верхнього шару   покриття дороги.

Як розповів представник підрядника,  інженер  підприємства «Онур Конструкціон Інтернешнл» Валентин Черниш, починаючи з понеділка, 15 червня, у Станиці Луганській розпочалося укладання верхнього шару  покриття на дорозі Р-22.

Як вже повідомлялося, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» працює на двох ділянках, а саме:

  • Дорога Т-13-09 Щастя - Широкий на ділянці км 0+000 - км 37+350 у Луганській області.
  • Дорога Р-22 контрольно-пропускний пункт «Красна Талівка» - Луганськ на ділянці км 26+630 – км 43+430 у Луганській області.

За словами Валентина  Черниша, раніше, згідно з графіком, на дорозі Р-22 було проведено фрезерування, була влаштована основа з органо-мінеральної суміші з додаванням відфрезерованого матеріалу. Товщина основи («подушки»)  15 сантиметрів. Після цього було укладено нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону – 10 сантиметрів. Наразі ведеться  укладання верхнього шару  – 5 сантиметрів – з ЩМА-20 (це -  щебенево-мастична  асфальтобетонна гаряча суміш з максимальним розміром щебеню 20 мм). По факту, мова йде про створення нової, якісної та сучасної дороги.

«Сьогодні, 16 червня, ми знаходимося на дорозі  Р-22, пікет  км   42+500. Тут виконуються роботи з укладання верхнього шару з ЩМА-20. За зміну ми намагаємося укласти 2500 тис тонн ЩМА, це приблизно до чотирьох кілометрів щодня. За сприятливої погоди, ми повністю закінчимо укладання верхнього шару на ділянці км 26+630 – км 43+430 дороги Р-22 через сім днів. Таким чином, дорога Р-22 від Станиці Луганської до Гарасимівського повороту буде закінчена до 25 червня. Після цього, у липні, плануємо проведення розмітки, встановлення нових знаків, облаштування павільйонів для зупинки громадського транспорту, пішохідних переходів», - додав Валентин Черниш.

Нагадуємо, за амбітним планом Укравтодору, у поточному році в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 193 км доріг державного значення.

Довідково. За даними спеціалістів, основні переваги щебенево-мастичного асфальтобетону такі:

– у ЩМА значна, в порівнянні із звичайним асфальтобетоном, стійкість до кліматичних і фізичних дій. При підвищених навантаженнях мінімальний ризик виникнення нерівностей, утворення колії та інших дефектів.

– довговічність дорожнього покриття при використанні ЩМА збільшується до трьох разів.

– підвищується коефіцієнт зчеплення коліс з дорогою, він стає стабільнішим і постійним.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – дочірнє підприємство турецького будівельно-підрядного транспортно-торгово-промисловового АТ «Онур Тааххют», що здійснює будівництво і ремонт автошляхів. Компанія «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстрована в Україні, працює в країні з 2006 року. Місце реєстрації – Київ.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.