Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » У Старобільську тривають роботи на дорогах державного значення

У Старобільську тривають роботи на дорогах державного значення

Сьогодні у Старобільську закінчуються роботи  з ремонту  на ділянках  автодоріг державного значення, які   проходить вулицями міста Старобільськ. Це стосується напрямків, які ведуть до населених пунктів Біловодськ та Новоайдар.

Роботи виконуються співробітниками  ТОВ «Данко». Замовник відновлювальних робіт — Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Закінчені аварійні роботи на вулиці Базарній (дорога Н-26  «Чугуїв – Мілове»).

Зараз ведуться підготовчі роботи - працює дорожня фреза, проводиться зачищення дорожній поверхні - на вулиці Монастирській (дорога Н-21 «Старобільськ-Луганськ-Донецьк). Незабаром тут розпочнеться укладання асфальту.

Як повідомив начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський,  спеціалісти  ведуть постійний моніторинг проведення робіт.

«Роботи ведуться за технологічним циклом. Всі зауваження, які було у фахівців щодо проведення робіт, підрядник виконав. Під час проведення робіт на мосту всі залишки старого асфальту були прибрані, все чисто, те саме і на вулицях. Вулиці Базарна та Монастирська були дуже вражені ямковістю. А тепер проведення ремонту можна побачити лише за «великими картами» нового покладеного асфальту. Якість асфальтобетонну, якісне ущільнення – все відповідає нормам»  - підкреслив Віктор Циганський.

Як повідомив виконроб Володимир Михайлович Вістовський,  дорожники працюють «великими картами». Щоденно фрезерують більш ніж 500 метрів,  щоденна норма укладання 50 тон асфальту.

«Сьогодні ми працюємо у місті Старобільську по вулиці Монастирській. На роботах задіяна бригада з 16 співробітників з відповідною технікою. Спочатку фрезеруємо, потім зачищаємо від пилу, вивозимо сміття. Особливо сьогодні хотілося б відзначити оператора фрези Олексія Хорунжего. Він зі старанням та сумлінням відноситься до своїх обов’язків. Завтра продовжимо фрезерування та розпочинаємо укладку асфальтобетону. Працюємо робити по-максимуму швидко, але роботи у Старобільську ще багато».

Але стан справ і на Старобільському мості, і на дорогах державного значення  погіршують багатотонажні фури, які  руйнують покриття.

Нагадуємо, що з 01.06.2019 вводиться обмеження на рух великовагових транспортних засобів в денний час доби при високих температурах повітря. Обмеження діють з  1 червня 2019 року з 10.00 години до 22.00 години.

Режим тимчасового обмеження руху деяких видів вантажних транспортних засобів в спекотну пору доби запроваджується відповідно до Законів України «Про дорожній рух» та «Про автомобільні дороги», постанов Кабінету Міністрів України та  керівництва Укравтодору.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.