УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Дорога Н-26: початок ремонту – в’їзд до Старобільська зі сторони міста Сватове

#Велике_Будівництво. Дорога Н-26: початок ремонту – в’їзд до Старобільська зі сторони міста Сватове

До вашої уваги – краєвиди в’їзду до Старобільська зі сторони міста Сватове.  Саме тут, на маршруті «Старобільськ – Євсуг» (дорога Н-26 Чугуїв – Мілове) розпочато  роботи  на ділянці км 195+000 – км 230+000 – 35 кілометрів. Дорога проходить через Старобільськ, Євсуг.

Підрядник – ТОВ «Автомагістраль-Південь».  Це підприємство почало працювати на Луганщині у 2020 році – ремонт автомобільної дороги  Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, ремонт  дороги Н-21 Старобільськ – Новоайдар.

У 2021 році – дорога Т-13-02  Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут (маршрут «Лисичанськ – Бахмут»), а відтепер, на Н-26 – новий маршрут  – «Старобільськ – Євсуг».

Що будуть робити за маршрутом «Старобільськ – Євсуг»? –   Перший крок –  проведення  робіт  з холодного фрезерування старого дорожнього покриття. Потім буде проведено  укладання основи з щебенево-піщаної суміші (за проєктом – такі роботи проводяться за межами міста. У самому місті Старобільськ потреба з укладання шару основи – відсутня). Після цього –  пройдуть  роботи  з укладання нижнього вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону,  а потім покладуть верхній шар з дрібнозернистого асфальтобетону. 

Окрім того, будуть проведені роботи з планування узбіч та вирубки порослі. Кінцевий етап – проведення комплексу робіт з організації дорожнього руху.

Ремонт дороги Н-26 проводиться  в рамках програми Президента України #Велике_Будівництво.

У планах  Служби автомобільних доріг у Луганській області, за сприяння Укравтодору, оновити повністю  всю дорогу Н-26  Чугуїв – Мілове. 

У керівництва Укравтодору та Луганської військово-цивільної адміністрації є розуміння потреб мешканців Луганщини щодо повного ремонту зазначеного маршруту.

Під час проведення робіт, дорога Н-26 не  перекрита, роботи  ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена  відповідними знаками та регулюванням.

Плануємо у поточному році  відремонтувати  близько 250 км доріг на Луганщині. Таким чином, упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним середнім ремонтом на Луганщині охоплено 400 км доріг, що складає третю частину доріг загального користування державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.