УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Капітальний ремонт шляхопроводу (дорога Р-66, км 192+862) - фото з дрону

#Велике_Будівництво. Капітальний ремонт шляхопроводу (дорога Р-66, км 192+862) - фото з дрону

До вашої уваги – фотографії з дрону капітально відремонтованого шляхопроводу.  Об’єкт розташований на дорозі  Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ. Роботи проводились з квітня по серпень поточного року. Підрядник  – ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (Київ).   

Шляхопровід через залізницю на км 192+862 було збудовано в 1978 році.  Після капітального ремонту шляхопровід має довжину – 57,6 метрів, ширину – 12,7 метрів. Проїжджа частина  – 9,0 метрів, два тротуари по 1,85 метра.  

На об’єкті  були виконані такі види робіт: 

Роботи  зверху мосту:  демонтаж  старого покриття, проведено армування проїжджої та тротуарної частин, встановлення  деформаційних швів,  бетонування монолітної плити, встановлення  бар’єрного та перильного огородження,  встановлення  бортового каменю,  укладання гідроізоляції,  покладання двох шарів асфальтобетону, розмітка.

Роботи  знизу мосту: очищення опор, обробка оголених ділянок,  штукатурні роботи.

Місце розташування шляхопроводу на мапі.

ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АВТОМАГІСТРАЛЬ" (Київ) проводила незалежний технічний нагляд за будівництвом шляхопроводу через залізницю на км 192+862,  мосту на км 182+933,  мосту через річку Біленька на км 188+578 (населений пункт Гірське) на дорозі Р-66.

Нагадаємо, у рамках проєкту #Велике_Будівництво, у поточному році, на Луганщині вже повністю відремонтовані чотири об’єкта, які відносяться до категорії «штучні споруди» (мости, шляхопроводи).  Наразі роботи продовжуються на інших об’єктах. У серпні мостобудівники приступили до капітального ремонту мосту через річку Журавка на км 37 + 913  дороги  Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт «Просяне» – Біловодськ – Широкий. Роботи виконуються за графіком. Основні роботи мають бути завершені до кінця поточного року, а повне закінчення всіх робіт та здача в експлуатацію  – у наступному році.

На фото – шляхопровід  через залізницю на км 192+862 дороги  Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ, Луганська область.

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.