УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Лисичанськ – на дорозі Р-66 продовжується укладання верхнього шару асфальтобетону

#Велике_Будівництво. Лисичанськ – на дорозі Р-66 продовжується укладання верхнього шару асфальтобетону

На дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ  у місті Лисичанськ закінчуються ремонтні роботи, а саме – укладання верхнього шару асфальтобетону.

Як вже повідомлялося, днями відбулося укладання верхнього шару асфальтобетону на дорозі Р-66 поблизу  Сєвєродонецького об'єднання «Азот» (кільцева розв’язка).

Максим Скуріда – дорожній майстер (фірма-субпідрядник ТОВ "УКРТЕР"). Він розповів про  хід робіт у місті Лисичанськ. За його словами, основні роботи було проведено у 2020 році, а наразі дорожники укладають верхній шар  з дрібнозернистого  асфальтобетону  товщиною 5 сантиметрів. Окрім того, вони роблять примикання з іншими другорядними дорогами, з’їзди/виїзди. Під час робіт, на дорозі задіяні – два асфальтоукладача, п’ять дорожніх катків, 14 самоскидів.

У 2020 році загалом по Луганській області було розпочато ремонтів на 343  кілометрах доріг державного значення. Роботи розпочаті у 2020 році завершуються у 2021 році.

Нагадаємо,  у 2020 році в рамках програми Президента України #Велике_Будівництво на Луганщині було розпочато роботи за маршрутом «Сєвєродонецьк – Золоте».  Генпідрядник – ТОВ «Ростдорстрой», долучаються також інші підрядні організації.

Минулого року основні роботи  на дорозі Р-66  були завершені та забезпечено безперешкодний проїзд.  Це перехідний об’єкт, у поточному році буде покладено верхній шар та проведені роботи з роботи з організації дорожнього руху.

Ремонтні роботи   проходили одночасно  на трьох ділянках (протяжністю 35,7 км).   На ділянці км 158+850 – км 165+300 (місто Сєвєродонецьк), на ділянці км 165+300 – км 178+800 (місто Лисичанськ),  на ділянці км 178+800 – км 194+500.  Дорога  проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Гірське (Попаснянський район).

Дорога Т-13-16 під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км) проходить через  населений пункт Гірське, Золоте (Попаснянський район). Наразі тут тривають роботи з організації дорожнього руху.

Всього на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. Мережа автомобільних доріг загального користування державного значення налічує 1 189,8 км. 

Нагадаємо, що у 2020 році Службою автомобільних доріг у Луганській області було прийнято на баланс ще 13,5 км регіональної дороги із комунальної власності м. Лисичанськ.  Йдеться про дорогу Р-66, яка проходить містом Лисичанськ.   Дорога  проходить наступними вулицями міста: вулиця Вокзальна – 1,4 км; вулиця  Романа Малиновського – 1,9 км; вулиця  Гетьманська – 0,4 км; вулиця Краснодарська – 0,1 км; вулиця  Володимира Сосюри – 3,0 км; вулиця Гора Попова – 1,3 км; вулиця Машинобудівників – 0,8 км; вулиця Красна – 4,6 км.

У 2021 році проєкт #Велике_Будівництво продовжується. Нагадаємо, у нас амбітні плани – збільшити показники  2020 року щонайменше на 20 відсотків. Плануємо у поточному році  відремонтувати  близько 250 км доріг. Таким чином, упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним середнім ремонтом на Луганщині охоплено 400 км доріг, що складає третю частину доріг загального користування державного значення.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.