УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Масштабні роботи розпочаті на дорозі Н-26 у місті Старобільськ

#Велике_Будівництво. Масштабні роботи розпочаті на дорозі Н-26 у місті Старобільськ

Масштабні роботи тривають на Луганщині на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове у   рамках проєкту #Велике_Будівництво. Тут  працюють чотири різні підрядні організації.

Дорожники працюють  за графіком та  готові нарощувати  темпи. Зміни на краще місцеві мешканці бачать щоденно, там де ведуться роботи  на дорогах та  мостах Луганщини.

У планах  Служби автомобільних доріг у Луганській області, за сприяння Укравтодору, оновити повністю  всю дорогу Н-26  Чугуїв – Мілове.  

Наразі на маршруті «Старобільськ – Євсуг»  розпочато  роботи  на ділянці км 195+000 – км 230+000 – 35 кілометрів. Дорога проходить через Старобільськ, Євсуг. Підрядник – ТОВ «Автомагістраль-Південь». 

Наразі ведеться фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття по місту Старобільськ. За межами міста після фрезерування відбудеться  – влаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаної суміші,  приготовленої  методом холодного ресайклінгу. По самому місту стадію влаштування вирівнюючого шару з ЩПС – скорочено, оскільки це не передбачено проєктом – роботи ведуться за діючою дорогою.

Після цього відбудеться влаштування нижнього шару покриття товщиною 10 см з крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Потім – влаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см із ЩМА-20 (щебенево-мастичний асфальтобетон). ЩМА-20 (найбільший розмір зерна щебеню до 20 мм) застосовується для облаштування верхніх шарів дорожнього покриття. До переваг щебенево-мастикового асфальтобетону відносять також водонепроникність та морозостійкість. Все це  суттєво збільшує термін експлуатації дорожнього покриття, підвищує  комфорт, якість та безпечність руху.

За межами міста буде одночасно приводиться до ладу узбіччя. Буде розчищена  придорожня смуга від чагарників та дрібнолісся.  Останній етап –  облаштування автобусних зупинок;   встановлення напрямних стовпчиків; укріплення узбіччя;  встановлення дорожніх знаків; нанесення дорожньої розмітки.

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа.

Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Варто зазначити, що під час проведення всіх етапів робіт, дорога не буде перекрита, роботи триватимуть по одній стороні. Безпека руху забезпечена  відповідними знаками та регулюванням.

Додатково. Траса Н-26 – Чугуїв – Мілове  – автомобільний шлях національного значення. Дорога  починається в місті Чугуїв (Харківська область), на Луганщині проходить  через  місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ,  закінчується в смт Мілове  на кордоні з Росією. 

Дорога Н-26   поєднує Харківщину та Луганщину,  одна з  головних транспортних магістралей Луганщини. На дорозі Н-26  – 2020 року вже здали в експлуатацію 68,4 км дороги у Харківській області.

На дорогу  Н-26 Чугуїв – Мілове припадає найбільше кілометрів, які планується відремонтувати (фінансування з різних джерел) – понад 100 км дороги.

До початку проєкту #Велике_Будівництво це одна  з самих проблемних доріг на Луганщині.  На деяких ділянках дороги Н-26, дорожнє покриття перебувало в край незадовільному стані та потребує повного відновлення.     

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Плануємо у поточному році  відремонтувати  близько 250 км доріг. Таким чином, упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним середнім ремонтом на Луганщині охоплено 400 км доріг, що складає третю частину доріг загального користування державного значення. Докладніше про це читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області.

На фото – Проведення  робіт з  фрезерування на дорозі Н-26,  Старобільськ, Луганська область.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.