УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Місцеві мешканці відбудовують дорожню інфраструктуру Луганщини

#Велике_Будівництво. Місцеві мешканці відбудовують дорожню інфраструктуру Луганщини

Ми постійно повідомляємо про роботи, які тривають роботи  в рамках проєкту   #Велике_Будівництво. Сьогодні варто повідомити про  ще один позитивний момент  #Велике_Будівництво надає роботу місцевим мешканцям, наприклад на дорозі Т-13-07 майже кожен дорожній робітник – мешканець Луганщини. 

У 2020 році загалом по області було розпочато ремонтів на 343  кілометрах доріг державного значення. Роботи  завершено, підписано Акти введення в експлуатацію – 133 км.  На відремонтовані дороги діє гарантія підрядника. 

Загалом плануємо у 2021 році відремонтувати 241 км доріг державного значення на Луганщині. Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено 461 км доріг. Це більш ніж третина доріг державного значення (1200 км) області.

За підтримки Укравтодору  всі амбітні плани Служби автомобільних доріг у Луганській області поступово втілюються у життя. Зміни на краще місцеві мешканці бачать щоденно, там де ведуться роботи  на дорогах та  мостах Луганщини.

У серпні  в рамках Національного проєкту #Велике_Будівництво  стартували роботи  на дорозі Т-13-07 Сватове – Новопсков – Мілове.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги  державного значення Т-13-07 проводиться на ділянці км 83+100 – км 120+052. Ця ділянка, протяжністю близько 37 кілометрів, знаходиться  між населеними пунктами Новопсков – Марківка. Ремонт дороги буде проводити ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» (Одеса). Передбачається  великий обсяг роботи. Реалізація проєкту розрахована на 2 роки (2021/2022 роки). До кінця року тут укладуть нижній шар асфальтобетону, тобто маршрут  стане повністю проїзним.

Серед тих, хто знайшов роботу  у команді ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ»  –  мешканці Луганщини. Наприклад, дорожні робочі зі Старобільська, Новопскова, Новоайдару та інших населених пунктів.

Максим Носаль – мешканець Старобільська – дорожній майстер ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ».

«До початку Великого Будівництва» на Луганщині я працював у місцевій дорожньо-ремонтній організації «Старобільська «ДЄУ». Загалом, ми проводили ямкові ремонти на дорогах району. Тут я працюю дорожнім майстром. Заробітною платою, умовами праці я дуже задоволений. Колектив дуже хороший, дружний, надійний. Зі Старобільська тут працює 10 робітників. Дякую «Великому Будівництву», що ми маємо таку гарну роботу», – розповів Максим Носаль.

Підрядники працевлаштували близько 300 мешканців Луганської області. Зокрема, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» працевлаштував 160 мешканців Луганської області.  ТОВ «Автомагістраль-Південь»  працевлаштувало 20 робітників.  Генпідрядник ТОВ «Ростдорстрой» (разом з іншими субпідрядниками) залучив до роботи 90 робітників з Луганщини.  Підприємством ТОВ «БК ЄВРОДОР» працевлаштовані 15 мешканців Луганщини. ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" працевлаштувало 15 мешканців Луганської області.   

Більшість працевлаштованих робітників – працюють вже другий рік, а це свідчить про те, що #Велике_Будівництво  дає не тільки роботу, а й гідну зарплату. 

Зазначена кількість працевлаштованих мешканців Луганської області на об’єктах #Велике_Будівництво   лише у дорожній галузі. Окрім того, відбудовуються лікарні, об’єкти освіти, спорту та культури. Тут також працюють мешканці нашого регіону.

Служба автомобільних доріг у Луганській області постійно націлює підрядників бути суспільно-відповідальними, а це значить  залучати місцевих мешканців. Податки від заробітної плати робітників залишаються тут, на Луганщині, отже це сприяє соціальному розвитку території.

Нагадуємо,  що Укравтодор створив спеціальний сайт  «Дороги та Робота». https://www.robota.ukravtodor.gov.ua/  

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.