УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво на Луганщині набирає масштабність. Далі буде...

#Велике_Будівництво на Луганщині набирає масштабність. Далі буде...

Національна програма Президента України  #Велике_Будівництво на Луганщині набирає масштабність. І це не просто слова, а переконливі факти.

На маршруті «Лисичанськ – Бахмут»  (дорога Т-13-02  Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут) закінчені основні роботи та забезпечено безперешкодний проїзд на ділянці км 141+100 – км 155+100 (між населеними пунктами Лисичанськ – Бахмут, до кордону з Донецькою областю, протяжністю 14 кілометрів). На черзі – встановлення нових зупинок громадського транспорту, проведення робіт з організації дорожнього руху тощо. 

Значні  ремонтні роботи тривають  на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ),  тут  працюють чотири різні підрядні організації, у поточному році дорогу оновлять повністю. Дорожники працюють  за графіком, без вихідних та  готові надалі нарощувати  темпи.

На дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ  у місті Лисичанськ закінчується  укладання верхнього шару асфальтобетону. На черзі – проведення робіт з організації дорожнього руху.

У 2020 році загалом по Луганській області було розпочато ремонтів на 343  кілометрах доріг державного значення. Роботи розпочаті у 2020 році завершуються у 2021 році.

У 2020 році було розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги  Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк від Новоайдару до Старобільська. Роботи проходили на двох ділянках, загальна протяжність більш ніж 40 кілометрів. Дорога проходить через населені пункти  Старобільськ, Половинкине, Байдівка, Шульгинка, Штормове, Переможне, Денежникове, Новоайдар. Задіяні  два підрядники (ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Ростдорстрой»),  у кожного по 20 кілометрів дороги.  

Дорожники ТОВ «Автомагістраль-Південь» працювали на ділянці  між селищем Новоайдар та селом Штормове (км 20+000 – км 39+960).

Що було зроблено? - У 2020 році було виконано значний об’єм робіт дорожніх робіт, зокрема влаштували верхній шар зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші (ЩМАС) на відрізку загальною протяжністю 11,5 км. Також було зроблено: влаштування посиленої основи із щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом; влаштування нижнього шару покриття з крупнозернистої асфальтобетонної суміші. На початку травня поточного року завершили влаштування верхнього шару покриття із ЩМАС.

Станіслав Смородський – дорожній майстер ТОВ «Автомагістраль-Південь» - пояснив, що наразі дорожники  закінчили примикання до інших доріг по всій протяжності маршруту.

На черзі –  проведення робіт  з облаштування автобусних зупинок;  влаштування тротуарів;  встановлення бар’єрного огородження;  укріплення узбіччя; ремонт водопропускних труб; встановлення дорожніх знаків;  нанесення дорожньої розмітки.

Станіслав Смородський повідомив також, що тепер його ланка переходить на  новий об’єкт –  маршрут  «Старобільськ – Євсуг» (км 195+000 – км 230+000 дороги Н-26).

У Служби автомобільних доріг у Луганській області амбітні плани – збільшити показники  2020 року щонайменше на 20 відсотків. Плануємо у поточному році  відремонтувати  близько 250 км доріг. Таким чином, упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним середнім ремонтом на Луганщині охоплено 400 км доріг, що складає третю частину доріг загального користування державного значення.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  

На фото - Дорога  Н-21 від Старобільська до Новоайдару.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.