УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Велике будівництво». На Луганщині працюють без вихідних

«Велике будівництво». На Луганщині працюють без вихідних

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує інформувати про хід робіт на дорозі від Станиці Луганської до Сєвєродонецька.

Всі три підрядні організації, які задіяні у рамках проекту #Велике_Будівництво, працюють без вихідних. Дорожники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт. Фірми-підрядники створюють нові робочі місця та залучають до цього місцеве населення, працевлаштовані близько 100 мешканців Луганщини.

Про це повідомив очільник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер, після інспектування  робіт на дорозі.

«Дорожні компанії проводять роботи на травневих святах. Дорожники на Луганщині працюють у всі дні, хіба що за винятком двох великих релігійних свят – Пасха та Трійця», – повідомив Павло Цубер – «Роботи розпочаті трьома підрядниками на чотирьох ділянках. Наразі ведуться роботи з фрезерування, підготовки основи нижнього шару з органо-мінеральної суміші, укладання нижнього шару асфальтобетону».

Нагадаємо, робити на Луганщині ведуться у рамках  проекту #Велике_Будівництво.

 Згідно рішення українського Уряду, попри карантин, роботи з проекту #Велике_Будівництво не припиняються. На Луганщині проект щоденно набирає обертів та потужності.   

«Підрядник «Онур Конструкціон Інтернешнл» працевлаштував 60 осіб, «Ростдорстрой» – 40 місцевих мешканців. У разі переходу робіт  на цілодобовий графік, «Автомагістраль-Південь» також буде залучати жителів Луганщини», - підкреслив Павло Цубер.

«За фактом, зараз все відбувається згідно з графіком проведення ремонтних робіт. Втім, якщо буде відставання від графіку, підрядники готові працювати у дві зміни, тобто, фактично перейти у цілодобовий режим роботи», – додав Павло Цубер.

Нагадаємо, загальна протяжність маршруту від Станиці Луганської до Сєвєродонецька – 123 км. Дорога складається з чотирьох ділянок різних доріг.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить такі роботи:

  1. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-09 Щастя – Широкий на ділянці км 0+000 – км 37+350 у Луганській області – загалом 37 км дороги.
  2. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-22 контрольно-пропускний пункт «Красна Талівка» – Луганськ на ділянці км 26+630 – км 43+430 у Луганській області – загалом 17 км дороги.

ТОВ «Автомагістраль-Південь» проводить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар, на ділянці км 7+400 – км 44+960 у Луганській області – загалом 37 км дороги.

ТОВ «Ростдорстрой» проводить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, на ділянці км 39+960 – км 71+960 у Луганській області – від Щастя до Новоайдару – загалом 32 км дороги.

Роботи на дорозі, яка веде зі Станиці Луганської до теперішнього адміністративного центру області міста Сєвєродонецьк, ведуться за дорученням Президента України Володимира Зеленського, Голови Укравтодору Олександра Кубракова, а також знаходиться на особистому контролі з боку очільника Луганщини Сергія Гайдая.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена відповідними знаками та попереджувальним регулюванням. Втім, такі ускладнення у русі потребують особливої уваги з боку водіїв, дотримання швидкісного режиму.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Для цього вам необхідно підписатися на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.