УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Наблизилися до завершення ремонту шляхопроводу на км 192+862 на дорозі Р-66

#Велике_Будівництво. Наблизилися до завершення ремонту шляхопроводу на км 192+862 на дорозі Р-66

Наближаються до завершення  роботи з капітального ремонту шляхопроводу  на км 192+862  на дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ. Роботи тривають у   рамках проєкту #Велике_Будівництво. Тут  працюють мостобудівники ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" (Київ).   

Ремонтні роботи було розпочато у квітні 2021 року. За сприянням погоди, орієнтовна дата закінчення робіт на шляхопроводі – друга декада червня.

Об’єм робіт на шляхопроводі вдвічі більший, ніж на мосту через річку Біленька. Мостобудівники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт, працюють без вихідних.   

Шляхопровід  було збудовано в 1978 році. Після капітального ремонту, шляхопровід матиме довжину – 57,6 метра, ширину – 12,7 метра. Проїжджа частина буде – 9,0 метрів, два тротуари по 1,85 метра.

Всього на дорозі Р-66 ведуться роботи на 3 об’єктах:  капітальний ремонт мосту через річку Біленька на км 188+578,  шляхопровід   через залізницю на км 192+862. На вказаних об’єктах одночасно виконуються роботи на суходолі, тобто знизу, а саме –  очищення опор, обробка оголених ділянок, тривають  штукатурні  роботи. Розпочалися  роботи на третьому об’єкті – мосту на км 182+933. Всі зазначені споруди відносяться до малих мостів, але вони потребують капітального ремонту.

Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа.

Хід проведення робіт, дотримання технологичного циклу знаходяться  під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області та незалежних експертів. ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АВТОМАГІСТРАЛЬ" (Київ) веде незалежний технічний нагляд за будівництвом шляхопроводу. 

Загалом на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Більша частина з них була збудована 50-60-70 роки минулого століття.   Жодного разу вони не ремонтувалися капітально.  Проїжджа частина на мостах, асфальтобетонне покриття і опори, потребують капітального ремонту, а подекуди – повної заміни. 

На фото – Проводиться капітальний ремонт  шляхопроводу через залізницю. Дорога Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове  –  Лисичанськ  –  Луганськ, Луганська область.

Про хід виконання робіт на мостах та дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.