УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Нові зупинки транспорту на маршруті «Старобільськ - Новоайдар» (відремонтована дорога Н-21)

#Велике_Будівництво. Нові зупинки транспорту на маршруті «Старобільськ - Новоайдар» (відремонтована дорога Н-21)

Як ми вже повідомляли, завершені всі роботи на  маршруті «Старобільськ - Новоайдар». Маршрут розташований на км 0+000 –   – км 39+960 дороги  національного значення Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк.

Роботи на 40 кілометровому маршруті від Старобільська до Новоайдару були розпочаті в 2020 році, закінчені у поточному році.  Місце розташування маршруту на мапі.

Дорога проходить через населені пункти  Старобiльськ, Половинкине, Байдівка, Шульгинка, Штормове, Переможне, Денежникове, Новоайдар.

Поточний середній ремонтдорогиН-21 проводився в рамках проєкту #Велике_Будівництво. Роботи виконували два підрядники,  у кожного по 20 кілометрів дороги: ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Автомагістраль-Південь». 

На виїзді із Старобільська, підготовлена  площадка для встановлення Укртрасбезпекою  пересувного габаритно-вагового комплексу (ГВК).

На об’єкті були виконані такі види робіт

  • фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття,
  • поширення дорожнього полотна;
  • влаштування посиленої дорожньої основи із щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом;
  • двошарове покриття із крупнозернистого асфальтобетону товщиною 10 см та ЩМА-20 товщиною 5 см.
  • влаштування тротуарів та зовнішнього освітлення у населених пунктах, через які проходить траса;
  • відновлення залізобетонних водопропускних труб;
  • влаштування з’їздів та примикань, автобусних зупинок, бар’єрного огородження;
  • встановлення дорожніх знаків, сигнальних стовпчиків та нанесення дорожньої розмітки;
  • очищення придорожньої смугивід чагарників та дрібнолісся;
  • влаштування майданчика дляпересувного габаритно-вагового комплексу (ГВК);

Так само працюємо на всіх дорогах в рамках проєкту #Велике_Будівництво. На відремонтовані дороги діє гарантія підрядника. 

До вашої уваги – фото зупинок транспорту, які розташовані намаршруті «Старобільськ - Новоайдар».

Всього на території Луганської області налічується 5912 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3629 км. Мережа автомобільних дорігдержавного значення налічує 1200 км.  Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж трьох років (2020, 2021 та 2022 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено близько 650 км доріг. Це більш ніж половина доріг державного значення  Луганщини.

Про стан справ на дорогах та мостах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області. Слідкуйте за новинами!

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.