УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Підбиваємо підсумки зробленого на телеканалі «Суспільне Донбас»

#Велике_Будівництво. Підбиваємо підсумки зробленого на телеканалі «Суспільне Донбас»

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує звітні заходи за підсумками роботи у 2021 році в рамках програми Президента «Велике будівництво».

В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області, заступник начальника Олег Кравцов виступив в ефірі телеканалу «Суспільне Донбас» (філія АТ «НСТУ» «Регіональна дирекція UA:Донбас»).  

В передачі «Сьогодні. Головне» йшлося про реалізацію програми  «Велике Будівництво» на Луганщині та про плани на 2022 рік. Ефір передачі відбувся  в канун Нового року, 31.12.2021 року.

Олег Кравцов докладно розповів про  об’єкти, які були відремонтовані  за кошти платників податків, скільки кілометрів доріг та штучних споруд відремонтували. 

Окрім того, Олег Кравцов розповів про перспективи розвитку дорожньої інфраструктури Луганської області.

За словами Олега Кравцова,  у 2021 році відремонтовано 225 км доріг. Він підкреслив, що амбітні плани наступного року (при належному фінансуванні) – близько 300 км доріг.

Таким чином, всього за програмою Президента України «Велике Будівництво», за кошти платників податків, упродовж 2020, 2021 та 2022 років  ремонт буде завершено на 650 кілометрах доріг. Це більш ніж половина автошляхів державного значення Луганщини.

Докладніше дивиться за посиланням.

Пресслужба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.