УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Велике будівництво» починається зі Станиці Луганської

«Велике будівництво» починається зі Станиці Луганської

Служба автомобільних доріг у Луганській області повідомляє про початок фрезерувальних робіт  на дорозі, яка з’єднує   Сєвєродонецьк та Станицю Луганську. Робити ведуться у рамках  проекту #Велике_Будівництво. Згідно рішення українського Уряду, попри карантин, роботи з проекту #Велике_Будівництво не припиняються. На Луганщині проект щоденно набирає обертів та потужності. Очікується, що днями до робіт залучаться всі три підрядні організації (на разі працює один підрядник), які в стислі терміни проведуть ремонті роботи.

14 квітня 2020 року з роботою підрядників «Онур Конструкціон Інтернешнл» у Станиці Луганській, ознайомилися  - очільник Луганщини  Сергій Гайдай,  керівництво Служби автомобільних доріг у Луганській області, представники районної влади, журналісти-телевізійники, кореспонденти всеукраїнських та місцевих видань.   

Карантин не став на заваді продовженню проекту «Велике Будівництво»

Очільник  Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер нагадав, що старт нового будівельного сезону розпочався ще  1 березня 2020 року.  Луганщина долучилася до масштабної кампанії з відбудови дорожньої інфраструктури України з дороги Н-26  Чугуїв – Мілове (через Старобільськ). На разі, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, Голови Укравтодору Олександра Кубракова, розпочалися роботи на дорозі, яка веде зі Станиці Луганської до теперішнього адміністративного центру області міста Сєвєродонецьк. 

Павло Цубер повідомив, що карантині заходи, пов’язані з ковід-19 внесли свої корективи у роботу дорожників. Йдеться про те, що відтепер дорожники мають дотримуватися карантинних норм (працювати у масках). Окрім того, виникли труднощі з тим, що по факту, для запобігання поширенню інфекції, Луганщина  закрита для транспорту з інших регіонів. Втім, проблему передислокації потужної техніки підрядників, вдалося оперативно вирішити завдяки розумінню важливості поставлених завдань з боку Служби автомобільних доріг у Луганській області та всіх відповідних структур. Карантині заходи призвели до зменшенню кількості учасників дорожнього руху, що позитивно впливає на пришвидшення ходу робіт.

«Карантин не став на заваді продовженню проекту #Велике_Будівництво, який був ініційований головою держави. Сьогодні один потужний підрядник ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» вже розпочав роботи у Станиці Луганській, днями очікуємо, що до робіт приступлять ще два підрядника» - зауважив Павло Цубер.

Він також підкреслив, що стан справ у галузі знаходиться  на особистому  контролі  з боку очільника Луганщини Сергія Гайдая.

14 квітня 2020 року голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай ознайомився з початком робіт у Станиці Луганській, він також відвідав потужний асфальтобетонний завод нещодавно був змонтований ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Про особливості роботи, потужності  асфальтобетонного заводу, про хід виконання робіт, про плани підприємства «Онур Конструкціон Інтернешнл» - читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися  на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Соціальне-політичне значення дороги з Сєвєродонецька на Станицю Луганську

Мешканці Луганщини добре розуміють  соціальне-політичне значення дороги з Сєвєродонецька на Станицю Луганську. КПВВ «Станиця Луганська» - єдиний пункт пропуску на території Луганщини. Всі інші не працюють і ніколи не працювали.  Щоденно (до карантину) КПВВ «Станиця Луганська» пересікали від 10 до 13 тисяч осіб. Багато хто з них їде до Сєвєродонецьку та далі, у тому числі в інші міста України. Дістатися до них з «ЛНР» можна тільки через Станицю Луганську, а отже і через цю дорогу.

Протяжність – 123 км, вона складається з декількох доріг. Фактично, без перебільшення можна назвати цю дорогу «дорога життя, дорога в Україну». Це впливає на психологічний стан людей, які переїздять на територію, яка контролюється Урядом України. Окрім того, ця дорога має економічне значення оскільки поєднує райони Луганщини, тобто її належний стан сприятиме тому, що мешканці будуть швидко добиратися до соціальної,  медичної інфраструктури.

Під час робочої поїздки у Станично-Луганській район очільника Луганщини,  голова Станично-Луганської районної державної адміністрації Юрій Золкін повідомив Сергія Гайдая та  Павла Цубера про те, що  дорогу на Станицю Луганську обіцяли зробити ще п’ять років тому, у 2015 році. Втім, реально роботи з поточного середнього ремонту дороги у Станиці Луганській, розпочалися тільки зараз.

Це буде нова, якісна та сучасна автодорога  

Павло Цубер та Сергій Гайдай докладно розповіли журналістам про те, як буде проводитися поточний середній ремонт, на яких ділянках. По факту, мова йде про створення нової, якісної та сучасної дороги. 

Нагадаємо ділянки, які будуть ремонтуватимуться. ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» буде проводити наступні роботи:

  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-09 Щастя - Широкий на ділянці км 0+000 - км 37+350 у Луганській області.
  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-22 контрольно-пропускний пункт «Красна Талівка» - Луганськ на ділянці км 26+630 – км 43+430 у Луганській області.
  • ТОВ «Автомагістраль-Південь» буде проводити  середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк - Новоайдар, на ділянці км 7+400 - км 44+960 у Луганській області.
  • ТОВ «Ростдорстрой» буде проводити поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка - Донецьк, на ділянці км 39+960 - км 71+960 у Луганській області.

Нагадаємо, загальна протяжність маршруту – 123 км. Це дуже великий  проект, який вперше реалізується на території Луганської області. Тендери були проведені Службою автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro. Хід ремонту, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Луганський області.

Цього року Укравтодор має амбітний план оновити більше 4000 км українських доріг. В умовах загальнонаціонального карантину Укравтодор продовжує «Велике будівництво». Нагадаємо, проект «Велике будівництво» був ініційований президентом України Володимиром Зеленським. Восени 2019 року Президент дав доручення відремонтувати дорогу від Сєвєродонецька до Станиці Луганської повністю, у стислі терміни.

Нагадуємо, на території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні - 274,8 км, регіональні - 222,5 км, територіальні - 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.  На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.