УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Луганській області

» Прес-центр » новини » #Велике_Будівництво. Ремонт дороги Н-26 у місті Старобільськ, км 195 (відео)

#Велике_Будівництво. Ремонт дороги Н-26 у місті Старобільськ, км 195 (відео)

Для того, щоб осягнути велич робіт, які проводяться на Луганщині 

у   рамках проєкту #Велике_Будівництво, треба піднятися у небо, або просто подивитися на представлені відео та фотографії, які зроблені з висоти пташиного польоту. До вашої уваги – краєвиди в’їзду до Старобільська зі сторони міста Сватове. 

Саме тут, на дорозі Н-26, на маршруті «Старобільськ – Євсуг»  розпочато  роботи  на ділянці км 195+000 – км 230+000 – 35 кілометрів. Дорога проходить через Старобільськ, Євсуг. Підрядник – ТОВ «Автомагістраль-Південь». Наразі ведеться фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття.

Нагадаємо, весною 2020 року  на Луганщині стартувала амбітна  програма Президента України #Велике_Будівництво на Луганщині.

У 2021 році  #Велике_Будівництво продовжується. У нас амбітні плани – збільшити показники  2020 року щонайменше на 20 відсотків.

Плануємо у поточному році  відремонтувати  близько 250 км доріг. Таким чином, упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним середнім ремонтом на Луганщині охоплено 400 км доріг, що складає третю частину доріг загального користування державного значення.

На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

На відео - Ведеться фрезерування на км  195+000 дороги Н-26.

Відео – Укравтодор, Україна. Велике Будівництво.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.